Skocz do zawartości

jaki bieżnik


autolask

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym sie bieznikiem za bardzo nie przejmowal, bo on i tak na dlugo nie wystarczy w STi. Lepiej wybrac opone z dobra mieszanka gumy i sztywnymi sciankami bocznymi jesli chodzi Ci o jazde sportowa, np. Hankook RS-2, Falken Azenis DT-615, Kumho Ecsta MX z tych tanszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autolask to, co napisał Ci owoc666 jest uzasadnione - każde forum ma wyszukiwarkę, a temat opon wałkowany był przynajmniej klika razy. Słownie - bita godzina czytania postów. Każde "niepilnowane" forum szybko puchnie, a jak się szybko zorientujesz - znalezienie szukanej informacji w 50 wątkach na ten sam temat jest zwyczajnie upierdliwe.

 

Co do bieżnika - na początek polecałbym unikać opon asymetrycznych. Możliwość zmieniania opon "na krzyż" jest bardzo przydatna gdy po paru upalaniach barki opony przypominają slicki.

 

Poza tym, raczej nie mieszaj wzorów bieżnika na przedniej i tylniej osi tak, jak to czasem robi się w ośkach. Inaczej możesz zniewczyć wysiłki konstruktorów w kwestii rozdziału momentu pomiędzy osiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodziło. konkretnie i do rzeczy. Bez typowo polskiej wady, tzw urzędniczej czyli doczepiania się do wszystkiego dla zasady jaką zaprezentował niejaki owoc666.

 

 

Odpierdziel się, co? Po prostu się pomyliłem, nie doczytałem.

 

Z drugiej strony - jak można zadać tak idiotyczne pytanie, które opony się nie nadają?

 

O, np. takie:

 

27333.jpg

 

Taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...