Skocz do zawartości

Kraków - lakiernictwo, blacharstwo, naprawy powypadkowe - pomocy


Orear

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Potrzebuję pomocy/rekomendacji ludzi, którzy mieszkają w Krakowie i być może wiedzą coś na ten temat. Otóż sprawa wygląda następująco: moje Legacy dostało strzała w plecy co skończyło się uszkodzeniem klapy bagażnika, oraz zderzaka tylnego. Nic na szczęście się nie urwało, ale: klapa została wymieniona, jednak nie pasuje tak jak powinna (delikatnie góruje z lewej strony) i potrzeba mi kogoś, kto zna się na montażu części/naprawach powypadkowych i będzie umiał ustawić element jak należy. Zderzak natomiast nieco uwisł na mocowaniach i pasowałoby go w jednym miejscu zespawać, a następnie polakierować, żeby wrócił do poprzedniego stanu i oczywiście zamocować by "siedział" elegancko. 
W związku z pracą przebywam w Krakowie do końca października, więc odpada mi zostawianie auta w domu na Roztoczu i szukanie kogoś tam aby mi to zrobił. Auto to mój główny środek transportu, jednak pozostawienie go nawet na tydzień u kogoś, kto zrobi tę robotę, niej jest dla mnie tragedią, nogi mam zdrowe ;). Stąd moja prośba, do życzliwych osób, jeśli macie namiar na ludzi zajmujących się moimi problemami, prosiłbym o kontakt na skrzynkę odbiorczą. 
Uprzedzając ewentualne pytania, auto nie było naprawiane w serwisie w związku z zaskakująco dobrą wyceną przez rzeczoznawcę firmy ubezpieczeniowej i relatywnie niską ceną części na rynku wtórnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...