Jump to content

Senior sprawny intelektualnie czyli kto od kiedy jest na forum - ankieta

Senior sprawny intelektualnie - czyli ile to już lat jesteś na forum forumowiczu - ankieta  

198 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Aga, wytrzymaj jeszcze trochę. Karawan bomba ! Jak mnie zaprosicie, sam przyjadę.

• 2 months later...
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Właśnie się zorientowałem że tydzień temu stałem się pełnoletnim użytkownikiem forum  Pękło mi 18 lat zameldowania pod tym adresem       Pytanie do adminów ... czasy jakieś takie nerwowe

Sporo jest fajnych i życiowych historii związanych z tym forum.  

ja nigdy nie rejestrowałem sie póki znajdywałem odpowiedzi w napisanych już wątkach. <moderacja lubi to>. Na niektórych forach musiał bym sobie doliczyć rok ,dwa  Tak apropo to życzmy aby na

Posted Images

Właśnie się zorientowałem że tydzień temu stałem się pełnoletnim użytkownikiem forum :yahoo::evil2: Pękło mi 18 lat zameldowania pod tym adresem :superhero: :clinking-glasses:

Pytanie do adminów ... czasy jakieś takie nerwowe ostatnio, czy jako dorosły forumowicz mogę od czasu do czasu rzucić czymś wykropkowanym czy nadal będzie to skutkowało zrzutem do lochów ?  ;)

• Like 2
  • Haha 2
  • Upvote 2
5 minut temu, beben napisał:

Pytanie do adminów ... czasy jakieś takie nerwowe ostatnio, czy jako dorosły forumowicz mogę od czasu do czasu rzucić czymś wykropkowanym czy nadal będzie to skutkowało zrzutem do lochów ?  ;)

Nie dowiesz się póki nie spróbujesz :mrgreen:

k kkk  ku ku ....... no jednak się chyba boję :mrgreen: może wieczorem jak się co nie co ośmielę :wine-glass: spróbuję jeszcze raz :D

• Haha 1
Teraz, beben napisał:

k kkk  ku ku ....... no jednak się chyba boję :mrgreen: może wieczorem jak się co nie co ośmielę :wine-glass: spróbuję jeszcze raz :D

Widać pchasz się do lochu oj pchasz :D 

O zgrozo 12 lat w tym kilka pracy za żelazną kurtyna u jednego z dilerów Subaru w Polsce :D