Jump to content

Senior sprawny intelektualnie czyli kto od kiedy jest na forum - ankieta

Senior sprawny intelektualnie - czyli ile to już lat jesteś na forum forumowiczu - ankieta  

190 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sporo jest fajnych i życiowych historii związanych z tym forum.  

ja nigdy nie rejestrowałem sie póki znajdywałem odpowiedzi w napisanych już wątkach. <moderacja lubi to>. Na niektórych forach musiał bym sobie doliczyć rok ,dwa  Tak apropo to życzmy aby na

7 styczeń 2008 ale forum czytałem od mniej wiecej początku 2007.  Dwa Subaraki kupilem poprzez forum, nabyłem kilku dobrych znajomych.  Dzieki SJS, a w zasadzie w SJS poznałem swoją żonę !!!

Posted Images

37 minut temu, Urabus napisał:

A propos sprawności senioralnej... to zauważyliście, że ankieta pochodzi z ubiegłego roku i lekko się zdezaktualizowała, a za niespełna dwa miesiące zdezaktualizuje się jeszcze bardziej? ;) 

Tak, Grzesiu, MASZ RACJĘ :mrgreen:

• Confused 1
34 minuty temu, zenon bednarz napisał:
    3 Czerwca 2007

i 3 posty? ROTFL

• Haha 2
  • Upvote 1
Godzinę temu, Aga napisał:

MASZ RACJĘ :mrgreen:

Teraz każdy ma rację :P Liczyłbym bardziej na sprawność senioralną ;)

Edited by Urabus
A tu wzrok zawodzi i trzeba poprawiać literówki

Rejestracja 6.10.2008

i od 3.10.2008 cały czas z tym samym GT :)

aa i jeszcze 25.11.2008 pierwsza panewka :D

Edited by kornik

Czerwiec 2008

Nadal zaglądam ;)

Subaru już nie mam od prawie 4 lat, wiele samochodów przez ten czas posiadałem a coraz bardziej kusi do powrotu do Imprezy :) 

Dociągam do wieku emerytalnego. Stare dziady tylko Subaru. Tak mi pomóż... Nie zdradzę. Jeżdżę różnymi, ale STI na śniegu, lodzie, mokrym jest nie do pobicia. Żałuję tylko, że nie miałem okazji powozić EVO.

Naprawdę takie dobre ? Top Gear preferuje EVO. Ja , po starej RC poszedłem w STI. Złego słowa na ten samochód nie mogę powiedzieć. Może obecnych hamerykańców w Top Gear należy namówić na wyścig STI vs. EVO ? I tylko seria.300 KM kontra 300 KM. Timo Glock także jeździ wersją 340 KM w STI. Marzenia. Jak udowodni mi koś, że STI jest dużo gorszy, to też przeżyję. Klęska, porażka, ale cuś mnie się wydaje, że lepiej pasujący kierowca ...

Mając końcówkę 64 lat, po przeczytaniu ostatnich informacji, jak to virol rzuca się na mózg, nie wiem co robić. Popaść w deprechę i iść do piachu, podobno duże kolejki, czy zignorować i być dalej z Wami ?