Jump to content
Panzerpferd

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość-Narol-Gorajec (19 października)

Recommended Posts

Jakby ktos potrzebowal to dalej mam AT na sprzedaż default_smile.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kto jeszcze nie ma, brać czym prędzej, inna liga jazdy w terenie.
  • Haha 1
  • Upvote 1

Oddaje za tydzień Forka na wymianę tylnej belki oraz zbiornika paliwa  do NS.

Mam nadzieje że odbiorę grubo przed terminem. -_-

Kto jeszcze nie ma, brać czym prędzej, inna liga jazdy w terenie.

Majac w pamieci przeczolganie nas przez Pancera po okolicach Otwocka to AT to jedyny slyszny wybor

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 1

10 godzin temu, koziolek napisał:

Płyta pod silnikiem zmasakrowana, młotków dostała i się nadaje ale misa też oberwała,

Z jakiej grubości blachy masz osłonę i z jakiego metalu?

Jeśli się da to zainwestuj w stalową 4-5 mm, wtedy masz spokój i na prawdę robi robotę. Jeszcze kwestia czy masz to do czego solidnie zamocować, ale jeśli dałeś radę snorkel zamontować to i z tym powinno się udać.

Co do snorkela, to ten wkład - "skarpeta" jest oryginalny? U mnie jest opcja wlożenia filtra powietrza wielokrotnego użytku (K&N) - materialowy, nasączony olejem wzmocniony  stalową siatką,ale w snorkelu nic nie ma dodatkowo. 

Ten pył to po Albanii? U mnie filtr klimatyzacji i powietrza też do wymiany. Ale od jesieni offroad nie zapycha filtrów. Latem przy standardowej wizycie w ASO, filtry czysciusieńkie, a było spotów, wypraw w górach i rajd od czasu gdy auto kupiliśmy w grudniu. 

Edited by mechanik
  • Like 1

Jeśli się da to zainwestuj w stalową 4-5 mm, wtedy masz spokój i na prawdę robi robotę. Jeszcze kwestia czy masz to do czego solidnie zamocować, ale jeśli dałeś radę snorkel zamontować to i z tym powinno się udać.
Co do snorkela, to ten wkład - "skarpeta" jest oryginalny? U mnie jest opcja wlożenia filtra powietrza wielokrotnego użytku (K&N) - materialowy, nasączony olejem wzmocniony  stalową siatką,ale w snorkelu nic nie ma dodatkowo. 
Ten pył to po Albanii? U mnie filtr klimatyzacji i powietrza też do wymiany. Ale od jesieni offroad nie zapycha filtrów. Latem przy standardowej wizycie w ASO, filtry czysciusieńkie, a było spotów, wypraw w górach i rajd od czasu gdy auto kupiliśmy w grudniu. 
Płyta alu chyba 3 mm, robiona na szybko, docelowo będzie z kwasiaka 4 mm.
Skarpetę dokupujesz oddzielnie, jest jak filtr sportowy, gąbka nasączona olejem, oprócz pyłu zbiera owady liście itd, także już wyprana, nasączyć olejkiem i rura.
Skarpeta wyłapuje 90% syfu, także filtr powietrza w air boxie jak nowy.
Skarpeta i nowy filtr kabinowy zakładałem przed wyjazdem, także przebieg niecałe 6 tyś km.

18 godzin temu, koziolek napisał:

Ja zaczynam leczyć rany.emoji41.png
Oliwa już zmieniona.
Płyta pod silnikiem zmasakrowana, młotków dostała i się nadaje ale misa też oberwała, trzeba coś mocniejszego.
Tony piachu wydmuchałem z wentylacji, filtr kabinowy na śmietnik, a nówka założona przed wyjazdem.
Skarpeta ze snorkela jak widaćemoji44.png milion martwych owadów z niej wypadło, już uprana, nasączyć olejkiem i rura emoji16.png
5,5 tyś kilometrów za nami, zjarane 750 litrów LPG więc i filterki można zmienić emoji16.png

No, i to się nazywa wypasanie Forestera :thumbup:

Ciekawe czy oscypków naprzywoził :D 

Ciekawe czy oscypków naprzywoził  
Naprzywoził 1769a5305c28c659ebd2c09cf50e0739.jpg
  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Nie wszyscy oglądali fotki na fejsie, to wrzucę jeszcze kilka.
Z Albanii pojechaliśmy do Czarnogóry, zwiedzanie jaskini, potem szybki obiad w knajpie z widokiem na morze i dalej do Bośni, wodospad i małe młyny w mieście Jajcecc4f812751db10583dc3bbde76795ee8.jpg471dc664ed2288f3bc04e39d1b8e4d44.jpg0ee0155ccb86fdc51eceb2cb15b1af15.jpgbba935210436687c2873f15d4cbf3e74.jpg8d0725fdf9128b549ab3f7e8d1989119.jpgc6bf1da98e5a51c2b06575855165e086.jpgfd5ef4b7af889a09effabe28ebfaac28.jpg7cc4ba48018958b9b38a189538386d3a.jpg

• Like 4

Godzinę temu, koziolek napisał:
8 godzin temu, mechanik napisał:

Płyta alu chyba 3 mm, robiona na szybko, docelowo będzie z kwasiaka 4 mm.
Skarpetę dokupujesz oddzielnie, jest jak filtr sportowy, gąbka nasączona olejem, oprócz pyłu zbiera owady liście itd, także już wyprana, nasączyć olejkiem i rura.

Czy ta "skarpeta" jest dedykowana/akcesoryjna do konkretnego snorkela? Zaintrygowałeś mnie tym rozwiązaniem.

16 minut temu, koziolek napisał:

Nie wszyscy oglądali fotki na fejsie, to wrzucę jeszcze kilka.
Z Albanii pojechaliśmy do Czarnogóry,

Piękne zdjęcia. 

47 minut temu, koziolek napisał:

Skarpetę dobierasz do średnicy snorkela, sprzedają po 3 sztuki więc cena wysoka

Dziękuję serdecznie. Kurcze, Forum Subaru, a szpej offroadowy 100% ;):D

• Like 1

Dziękuję serdecznie. Kurcze, Forum Subaru, a szpej offroadowy 100%
Wiesz, są bulwarówki obładowane szpejem co to nigdy szutru nie widziały i są niepozorne auta z tylko niezbędnym sprawdzonym w boju szpejem
  • Upvote 1