Jump to content
Sign in to follow this  
133699

GC łączniki stab. aluminiowe czy zwykłe

Recommended Posts

Przy podnoszeniu samochodu strzelił mi łącznik stabilizatora więc chce czy nie, trzeba to wymienić. Chciałbym zastosować coś lepszego jednak budżety póki co mam napięte, nie mniej jeśli mogę, to chciałbym zastosować coś lepszego niż OEM.

Znalazłem aluminiowe łączniki firmy NTY, od biedy Febest - testował je ktoś? 

Są jakieś przeciwwskazania by zastosować z jednej strony łącznik alu, kiedy z drugiej strony mam jeszcze plastikowy? czy wymienić takie łączniki parą i zapomnieć o temacie? kosztuje to to jakoś 50zł od sztuki więc do przebolenia. Istnieją też strongflexy w poliuretanie za ok 210zł para, ale nie wiem czy to nie jest już burżujstwo i przerost formy nad treścią.

Auto jeździ głównie na równych drogach i praktycznie fabrycznym zawieszeniu, czasem gdzieś przyszaleje na szutrze ale bez szału. Auto staje się coraz bardziej torówką aniżeli cywilem gdzie prędzej czy później będzie upalane, więc myślę o strongflexach w kontekście bezawaryjności przy upalaniu- ale czy na pewno? ma ktoś jakieś zdanie odnośnie takich łączników jak wygląda ich zużycie? 

może to być śmieszne, że "rzucam" się o stówkę i szukam oszczędności, ale takich przysłowiowych "stówek" mam trzydzieści przy tym aucie. 

Zapomniałem dopisać - chodzi o przód :P

Patent na tylne już znam 

Witajcie

Odkopie kotleta z pytaniem

Czy są jakieś aluminiowe łączniki na przód (Forgyś 99r. TurboS?), jakieś zamienniki?

Te z allegro spasują ze stabem whiteline? 

18 godzin temu, GrzesiekKrakow24 napisał:

Witajcie

Odkopie kotleta z pytaniem

Czy są jakieś aluminiowe łączniki na przód (Forgyś 99r. TurboS?), jakieś zamienniki?

Są, febest.