Jump to content
rumun

Outback 97 jaki rozmiar kół ?

Recommended Posts

Hej planuję kupić na dniach nowy zestaw do OBK, i chciałbym go przy okazji trochę podwyższyć na samych kołach, chciałbym uzyskać kilka cm ale żeby nie wyglądał jak traktor jakoś się trzymał drogi, i żeby nic nie obcierało. Aktualnie mam 15" chętnie wrzuciłbym 17" ew .16" . Macie jakieś sprawdzone setupy, jakieś rady ? Wiem, że marudzę ale będzie mi miło jak się ktoś wypowie :)

W Outbacku II (99-04) przychodzą opony 215/60 R16 - teoretycznie mogą i pasować u Ciebie. Przy montażu 2-centymetrowych podkładek pod amortyzatory jesteś w stanie zmieścić 215/65 R16 albo - jak u mnie - 225/55 R17.

Dzięki za odp. W sumie z przypadku plany się zmieniły w dobrej cenie odkupiłem moje stare felgi na normalnych oponach ;) temat wróci na zimę :) 

20190719_174747.jpg

• Like 1

Ładnie, zastanawiam się  w temacie utrzymania białych felg przy ostrzejszym szarżowaniu kiedy idzie pyl z klocków fest..? Czesto gesto mycie czy jak?

Dzięki. Ogólnie są trochę trudniejsze w utrzymaniu. Co jakiś czas trzeba psiknąć chemią, no i każda kałuża po umyciu fury bardziej boli. Co do pyłu to jak w miarę regularnie myjesz auto to da się zmyć bez problemu. Ale ogolnie osiada nawet przy normalnej jeździe 

Tak troche przekornie zaczalem bowiem od 2 lat stosuje z mega powodzeniem powloki ceramiczne i mycie jest duzo duzo prostre  a koszt relatywmie do stosowanej chemii (dla pasjonatow ktorzy dbaja) w sumie nie za duzy. Ale okej, dzieki za odpowiedz