Skocz do zawartości

Padnięty pilot


grzmot

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, znów piszę z powodu problemu :( jeszcze się nie zakończył temat check engine, a już jest nowa sprawa. Ostatnio dojechałem na parking pod pracę, chciałem zamknąć auto i okazało się, że pilot nie działa, zamknąłem kluczykiem. Minęło parę dni i wróciłem do tematu - pilot nie otwiera drzwi. Po otwarciu kluczykiem można wsiąść do auta, ale przekręcenie klucza w stacyjce nie wywołuje żadnego efektu, zupełnie jakbym go nie włożył = nie mogę odpalić auta => nie ma jazdy... Czytałem forum, chyba podobny temat był w dziale Outback, ale postanowiłem zapytać żeby może dostać uporządkowaną "solucję". 

Na początku mogę powiedzieć, że od razu kupiłem nową baterię do pilota, wstawiłem - brak efektu. Pilot jest już dość stary, ale świecąc na obudowę z tyłu z trudem odczytałem model i dane:


Made in Mexico
FCC: NHVWB1U711 
IC: 3495A-WB1U711
P/N: 88036AG000 / SUBARU

 

Oczywiście szukając po stronach PL brak efektu, trochę mnie niepokoi, że wszystko potencjalnie muszę z USA zamawiać, więc pomyślałem, że może zanim kupię nowy, to spróbuję tutaj coś podziałać. Będę wdzięczny za wyrozumiałość i podpowiedzi dla laika pilotowego :unsure:

pilot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. może  pętla immobilizera padła?

2. próbowałeś tego rozwiązania  z YT? (póki co nic by nie kosztowało)  pilot się trochę różni,ale spróbować można,bo najwyżej nie zakodujesz. 4

Dziwne ,że z kluczyka nie możesz odpalić, po manualnym otwarciu zamków (przecież to niezależne od immobilaisera)- tu już muszą się wypowiedzieć ludzie,którzy bliżej tematu są .

Ps gdyby z USA trzeba było kupić ,to z ebay'a kupisz orginał w fajnych pieniądzach. Mój z przesyłkami i opłatami (jakieś tam opłaty wysyłkowe i celne, osługiwane automatycznie,przez agencję celną) kosztował jakoś delikatnie ponad stówę z działającą baterią ,więc to najmniejszy problem. kupowanie,jak na allegro. kupujesz i za 7-10 dni (max) odbierasz w domu,jak zwykłą "polską" paczkę. luz...

 

Edytowane przez Qubu666-Baja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...