Jump to content

Kupno Subaru

Konradstadnyk34
 Share

Recommended Posts

Witam, tak jak w tytule napisane jest przymierzam się do zakupu Subaru imprezy gc

https://m.olx.pl/oferta/subaru-impreza-2-0-gaz-sekwencja-4x4-automat-hak-przod-gt-CID5-IDAqJr1.html

No i mam kilka pytań. 

-Jak oceniacie automaty w Subaru,

-czy ktoś miał automata w wersji gc, jeśli tak to jak go ocenia

-kolejne pytanie dotyczy silnika. Napisane jest, że silnik posiada 125km, a gdzieś czytałem że silniki z taką mocą były montowane w modelach po 98r., a te Subaru jest z 96r.

- No i co do ceny, czy według was jest to dobra cena za takie Subaru bo dopiero zaczynam przygodę z tymi autami i nie znam się za bardzo. Jeśli chcecie możecie mi napisać na co mogę zwrócic uwagę podczzaas oględzin czy coś. Wszelkie dodatkowe informacje mile widziane, dziękuję za wszystkie odpowiedzi. 

Instrukcja:

1. Forum ogólne a potem temat:"Tutaj się witamy..."

2. Dział Zakup Kontrolowany i temat "Impreza" - tam wklejasz link do auta jakie Cię interesuje.

Poza tym wyszukiwanie w Dziale Technicznym w forum tematycznym "Impreza" też da odpowiedzi na kilka pytań.

Powodzenia!

• Thanks 1
  • Upvote 1

11 minut temu, Ayu napisał:

Instrukcja:

1. Forum ogólne a potem temat:"Tutaj się witamy..."

2. Dział Zakup Kontrolowany i temat "Impreza" - tam wklejasz link do auta jakie Cię interesuje.

Poza tym wyszukiwanie w Dziale Technicznym w forum tematycznym "Impreza" też da 

Dobra dzięki wielkie chyba się udało :)

• Aga locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...