Skocz do zawartości

XV'18+ AA/CP wspierane smartfony


Snuff

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Snuff napisał:

Jak ktoś zainteresowany, tu jest link "how to" update nowego AA https://www.androidcentral.com/how-use-new-android-auto

U mnie przy wersji 4.5.xx nie działa - przynajmniej nie przy polskim języku, a teraz do testów zmieniać nie chcę. Komuś działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, działa, po polsku też.

 

Jak nie działa to:

1. Wyczyścić cache i dane aplikacji dla AA

2. Po powyższym, po pierwszym uruchomieniu AA na komórce (bez podłączania do kompa), w ustawieniach powinna pojawić się opcja "Wypróbuj nowy wygląd" czy jakoś tak - na samej górze. Włączamy, podłączamy i.. voila :D

 

Ja sam mam mieszane uczucia. Z jednej strony autoodtwarzania mediów mi bardzo brakowało. Z drugiej, ten ekran główny z widgetami był super wygodny i go lubiłem, a teraz się wziął i znik :unsure: - póki co jest jeszcze opcja powrotu, ale ją w końcu wyłączą.

Żeby było śmieszniej, to Apple w nowej wersji Car Play wprowadza dashboard, a Google z niego rezygnuje - oni jakąś umowę mają, żeby przypadkiem rozwiązania nie wyglądały podobnie? :) 

Edytowane przez Skodziarz
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, adamrn napisał:

Dobra przetestowałem 3 oryginalne radio, apple carplay i android dalej nie działa, kable także wymieniłem sygnałowe od radia do gniazda usb, czy jest ktoś na forum kto może mi pomóc i miał wyjęte radio z xv 2018.

Te wszystkie radia są USA? Do którego portu USB wpinasz telefon? Masz na telefonie z Androidem zainstalowane Android Auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem radia

6,5 cala Kanada org do tego auta. jedno wejście usb w schowku, podpięte pod pierwsze gniazdo od dużych złącz

Apple carplay chodziło, ale gdy podpiąłem podwójne usb to radio nie widziało dwóch złącz

8 cali USA podwójne usb podpięte w to samo wejście w radiu wszystkie media działają z wyjątkiem carplay

8 cali Australia navi podwójne usb tak samo jak USA nie działa carplay, co ciekawe mapy na Australie są z Tom Tom

Wyczytałem na forum że carplay działa ze złącza pod konsolą i mniemam że to złącze jest podpięte do radia w środkowe wejście sygnałowe.....

coś ktoś podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Nie wiem czy to cokolwiek pomoze...ale...u mnie AA auto zadziałało dopiero gdy kable byly oryginalne od telefonu...sprawdzilam Samsung Galaxy 8+ na 3 kablach i dopiero jak podpielam wlasciwy to zastartowalo....gorzej bylo z Lg G6 bo mam uszkodzony oryginał. Przetestowalam 21 kabli nim udalo mi sie dokupic oryginał i teraz dziala idealnie we wszystkich portach usb ;) Takie info dostalam w salonie Subaru. Poszukujac kabli kilku Panów mnie wysmialo, ze wymyślam...tylko 2 powiedzialo, że owszem to bardzo prawdopodobne zwlaszcza w kablach z gniazdem typu C...:unsure:

Edytowane przez novicjuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...