Skocz do zawartości

XV'18+ AA/CP wspierane smartfony


Snuff

Rekomendowane odpowiedzi

Ostanie wpisy nowych forumowiczów/użytkowników Subaru XV'18+ sprowokowały mnie, by zrobić listę telefonów współpracujących z systemem info-rozrywkowym naszego modelu. Myślę, że podpięty wątek ( moderator ) ułatwi życie nam wszystkim. Wpisujcie marka/typ telefonu a ja postaram się aktualizować listę. Wpisujemy te telefony, które bez problemu komunikują się z systemem, np. książka tel., pliki audio, aplikacje jak GoogleMaps, AppleMaps itp.

 

Android Auto:
Samsung: 

SG J3, J5, J7
SG S7
SG S8

SG S9
SG S10

Nokia:

Nokia 8 Sirocco

Xiaomi:

Xiaomi Mi5

Xiaomi Mi9

Google:
Google Pixel 3

Sony:
Sony Z1 Compact 
Sony Z3 Compact 

Sony Z5 Compact
Sony XZ Compact 

Sony XZ2 Compact

Blackberry:

Blackberry Motion

 

Z problemami:
Moto Z Play - AA działa, ale trzeba odblokować telefon, by się uruchomiło
Moto Z3 Play - AA działa, ale trzeba odblokować telefon, by się uruchomiło

OnePlus 6 - czasami się uruchomi, czasami nie (kompletnie nieprzewidywalne)


Apple CarPlay:
iPhone 5s, SE, 6s, 7, 8, X, XS

Edytowane przez Snuff
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorola:

Moto Z Play - AA działa, ale trzeba odblokować telefon, by się uruchomiło

Moto Z3 Play - AA działa, ale trzeba odblokować telefon, by się uruchomiło

 

Sony:

XZ2 Compact - działa

 

OnePlus:

6 - czasami się uruchomi, czasami nie (kompletnie nieprzewidywalne)

 

Samsung:

J3 - działa

J7 - działa, ale raz na jakiś czas się wyłącza (bardzo rzadko)

 

iPhone:

XS - działa (CP, nie AA :krecka_dostal:)

 

W ogóle to ta lista jest kompletnie bez sensu, zachowanie telefonu potrafi się diametralnie zmieniać z wersji na wersję oprogramowania, więc do pełnej poprawności pownno się podawać razem z modelem wersję oprogramowania systemowego :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Skodziarz napisał:

 

W ogóle to ta lista jest kompletnie bez sensu, zachowanie telefonu potrafi się diametralnie zmieniać z wersji na wersję oprogramowania, więc do pełnej poprawności pownno się podawać razem z modelem wersję oprogramowania systemowego :evil2:

 Ale zobacz jaki wybór telefonów ma już nasz nowy kolega , nie musi kupować i sprawdzać :biglol:

Ok, temat niech żyje własnym życiem, zawsze można dopisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam problem z iPhonem7 nie łączy Apple carpaly może ktoś ma jakiś pomysł, trochę kombinowałem podmieniając radio 6,5 cala Kanada na duże chyba 9,5 cala Usa. Wszystko pracuje ale Carplay się nie aktywuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MaMis napisał:

U mnie 7 i 8 śmiga bez problemu. Kabelek oryginalny? 

 

O, jak masz oba iPhone pod ręką, to powiedz, jak ma się 8 w stosunku do 7? Ogólnie i, zwłaszcza, jeśli chodzi o baterię? :) 

 

A kolega to tu jakąś rzeźbę większą robił w systemie inforozrywki, to nie wiadomo, co mu doradzić - na standardowym sprzęcie działa, jeszcze nie spotkałem ajfona, z którym by nie działało. Kabelki też różne używam, nieorygnalne też, aczkolwiek każdy certyfikowany MFI. W przeciwieństwie do Androidów, zawsze wszystko działało :krecka_dostal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie niestety ani apple ani android nie działa, kable sprawdzałem wszystkie jakie mam ;-(

żadnej rzeźby nie było,wypiąłem radio oryginalne i zapiąłem radio oryginalne......

jeszcze jedno pytanie przy okazji, radio ma wejście do anteny gps szare, to do czego służy wejście niebieskie takie same tylko z  frezem prowadzącym z innej strony?

Edytowane przez adamrn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Skodziarz napisał:

O, jak masz oba iPhone pod ręką, to powiedz, jak ma się 8 w stosunku do 7? Ogólnie i, zwłaszcza, jeśli chodzi o baterię? :) 

Nie widzę różnic. Dla mnie to tylko wyciąganie kasy od ludzi oferując nowy model bo nowy. Duża różnica w baterii jest pomiędzy 8 a XR ale to cegła konkretna wiec poprosiłem w pracy aby nie wymieniali mi kompaktowej 8 na cegłę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




W ogóle to ta lista jest kompletnie bez sensu, zachowanie telefonu potrafi się diametralnie zmieniać z wersji na wersję oprogramowania, więc do pełnej poprawności pownno się podawać razem z modelem wersję oprogramowania systemowego :evil2:


Dokładnie tak.
Oficjalnie AA nawet nie jest dostępne w PL. Trzeba ścigać je przez mirror, mieć zgodne z daną wersja google services, google maps itd. O wersji samego androida nawet nie wspominam.
Czy będzie działać zależy od powyższego, a nie od telefonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, adamrn napisał:

...

jeszcze jedno pytanie przy okazji, radio ma wejście do anteny gps szare, to do czego służy wejście niebieskie takie same tylko z  frezem prowadzącym z innej strony?

Jak dobrze kojarzę, jest to podłączenie anteny radia satelitarnego używanego w US  -> SiriusXM radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...