Skocz do zawartości

Forester SG Dźwięk dochodzący z filtra powietrza


Hlavi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 
Od jakiegoś już czasu szukam informacji co jest przyczyną takiego dźwięku który występuje na filmiku, nie występuje w nim mój Forek jest to jedyny skrawek informacji który udało mi się znaleść szukając odpowiedzi na mój problem. Jedyną sugestią która była to że jest to napinacz paska i nie nie jest, nie miałem okazji jeszcze sprawdzić przepływki i jest ona kolejna na liście, ale może ktoś z szanownych kolegów miał podobny problem.

 

Forester SG 2.0 158KM 2006 PB, nie miał nigdy gazu.  

 

Serdecznie dziękuje za jakiekolwiek odpowiedzi lub sugestie. 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pierdzący odgłos z tych okolic przy dawaniu gazu (hoho), ale tylko w biegu - więc musiało być sprawdzone w warsztacie na wałkach. Mechanik szukał i się doszukał pod nadkolem "telepała jakaś skrzynka" która nie trzymała się dobrze, więc ją przywiercił. Nie wiem co to było, więc sorry że to tak mało fachowo. Pomogło... Zaczęło się po wyprawie na której sporo jeździłem serpentynami i tam zaczęło być do mocniej odczuwalne. Jak i ty mogłem nic znaleźć w necie na ten temat. Również SG 2.0, 2007 z LPG. 

Edytowane przez diefenbach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ok jakby ktoś kiedyś trafił na ten wątek to diefenbach miał rację jest chyba osuszacz... trzeba zdjąc zdeżak lub nadkoleaby się do niego dostać i tak jest to skrzynka po prawej stronie samochodu która łączy się z filtrem powietrza, nic strasznego wystarczy pogrzebać i skleić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...