Skocz do zawartości

Jakiej firmy mocowanie amortyzatora kupić


Henryk82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zainteresowanych udzieleniem porady.

O ile dobrze kojarzę to sachs był montowany jako OEM bo jak wymieniałem amorki stare od nowości to miały logo sachs.

Ale jest wiele innych firm produkujących te mocowania i może jakieś lepsze są, co sadzie o tych:

KYB

CORTECO

SNR

SACHS

TEDGUM

BLISTEIN

i dodatkowe pytanie jakie łożysko lepsze w tych mocowaniach walcowe czy kulkowe ? Wiem że walcowe znosi większe obciążenia , przynajmniej tak mają te w klimatyzacji samochodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Subarynie mam mocowania KYB, przejechane na nich przeszło 40kkm i nic się nie dzieje.

Z tymi łożyskami w mocowaniu, to chyba nie masz wyboru, bo łożysko jest zespolone z mocowanie, no chyba że w Twoim roczniku jest inaczej

Znalezione obrazy dla zapytania 20320AA100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka ofert tych poduszek bez łożysk zatem chyba jest opcja wymiany ich na dowolne. A w 2 firmach jest opis gdzie SNR chwali sie wzdłużnym a najdroższy bo aż 370 zł sztuka Blistein zwykłym kulkowym przez co dopadła mnie konsternacja. OEM mogę kupić za 190 ze  zniżkami , SNR za 200 a KYB za 190 a SACHS  za 188 zł (wydaje mi się ze kiedyś był jako OEM) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ipsx82 napisał:

Widziałem kilka ofert tych poduszek bez łożysk zatem chyba jest opcja wymiany ich na dowolne. A w 2 firmach jest opis gdzie SNR chwali sie wzdłużnym a najdroższy bo aż 370 zł sztuka Blistein zwykłym kulkowym przez co dopadła mnie konsternacja. OEM mogę kupić za 190 ze  zniżkami , SNR za 200 a KYB za 190 a SACHS  za 188 zł (wydaje mi się ze kiedyś był jako OEM) 

Jak OEM masz za 190 zł to nadczym sie zastanawiasz ?

Z tych zamienników w stosunku cena do jakości to KYB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...