Jump to content

Regulacja wysokości świateł w blobie...

Recommended Posts

Witam, 

Po wymianie żarówki postojowej w blobie STI '04, gdzie trzeba odkręcać reflektor, mam wrażenie że teraz ciut za wysoko świeci po ponownym przykręceniu.

Proszę pomóżcie i podpowiedzcie gdzie jest jakaś regulacja wysokości (śruba?) żeby obniżyć troszkę klosz albo samą żarówkę od świateł mijania, której nie dotykałem nawet przy wymianie postojówki.

Z góry dzięki,

PZDR

Ja bym najpierw sprawdził, czy dobrze założyłeś dół lampy, ona ma tam takie otwory, zatrzaski, nie wiem jak to nazwać, i czy górne mocowania przykręciłeś dokładnie tak, jak były czy odciśnięte wcześniej przez śruby znaki w plastikowych uchwytach pokrywają się z obecnym położeniem śrub 

Odkręciłem dwie śruby z góry i jedną od środka...... wypchnąłem luźny reflektor, wymieniłem żarówkę i ponownie umieściłem reflektor na miejsce. Zakręciłem te trzy śruby tak samo. Żadnych przesunięć nie zauważyłem, żadnych zatrzasków, oporów, czy niepokojących odgłosów nie stwierdziłem.

8 godzin temu, Machoń napisał:

Odkręciłem dwie śruby z góry i jedną od środka...... wypchnąłem luźny reflektor, wymieniłem żarówkę i ponownie umieściłem reflektor na miejsce. Zakręciłem te trzy śruby tak samo. Żadnych przesunięć nie zauważyłem, żadnych zatrzasków, oporów, czy niepokojących odgłosów nie stwierdziłem.

tu masz film z wymiany reflektora. ogladnij, i sprawdz czy wszystko siedzi na swoim miejscu ;)

btw... podziekujesz mi na spocie w sobote ;P