Skocz do zawartości

Regulacja wysokości świateł w blobie...


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Po wymianie żarówki postojowej w blobie STI '04, gdzie trzeba odkręcać reflektor, mam wrażenie że teraz ciut za wysoko świeci po ponownym przykręceniu.

Proszę pomóżcie i podpowiedzcie gdzie jest jakaś regulacja wysokości (śruba?) żeby obniżyć troszkę klosz albo samą żarówkę od świateł mijania, której nie dotykałem nawet przy wymianie postojówki.

 

Z góry dzięki,

PZDR

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najpierw sprawdził, czy dobrze założyłeś dół lampy, ona ma tam takie otwory, zatrzaski, nie wiem jak to nazwać, i czy górne mocowania przykręciłeś dokładnie tak, jak były czy odciśnięte wcześniej przez śruby znaki w plastikowych uchwytach pokrywają się z obecnym położeniem śrub 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręciłem dwie śruby z góry i jedną od środka...... wypchnąłem luźny reflektor, wymieniłem żarówkę i ponownie umieściłem reflektor na miejsce. Zakręciłem te trzy śruby tak samo. Żadnych przesunięć nie zauważyłem, żadnych zatrzasków, oporów, czy niepokojących odgłosów nie stwierdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Machoń napisał:

Odkręciłem dwie śruby z góry i jedną od środka...... wypchnąłem luźny reflektor, wymieniłem żarówkę i ponownie umieściłem reflektor na miejsce. Zakręciłem te trzy śruby tak samo. Żadnych przesunięć nie zauważyłem, żadnych zatrzasków, oporów, czy niepokojących odgłosów nie stwierdziłem.

 

tu masz film z wymiany reflektora. ogladnij, i sprawdz czy wszystko siedzi na swoim miejscu ;)

 

btw... podziekujesz mi na spocie w sobote ;P

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...