Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaczem - radio, kamera cofania, gps ...


artu-44

Rekomendowane odpowiedzi

Podobny wątek już gdzieś tu się pojawiał ale nic konkretnego z niego nie wynikało. Problem polega na tym - włączam zapłon na wyświetlaczu pojawia się logo Subaru, wyświetli się ze dwa trzy razy i ekran robi się czarny w tym momencie zaczynają mrygać te przyciski pod ekranem, tam gdzie zoom menu itp. Czasami włączy się normalnie i działa ale po jakimś czasie znowu robi się czarny i nie widać nic, kamera cofania też nie działa. Wymontowywałem to i dawałem elektronikowi ale powiedział że tam wszystko jest OK (a może taki z niego fachowiec).

Kupił bym drugi ekran ale nigdzie nie ma, jak szukałem innych części to były takie nawet kilka a teraz nie widzę tego nigdzie. Na ebay coś tam jest ale około 500$ sobie śpiewają a to chyba lekka przesada jak to nie jest nowe. 

Miał ktoś z Was z tym problem - model z GPS 2008 rok bo w tych wcześniejszych to chyba była ta prostsza wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, artu-44 napisał:

Na ebay coś tam jest ale około 500$ sobie śpiewają a to chyba lekka przesada jak to nie jest nowe. 

 

przykra sprawa, tutaj masz coś taniej https://www.ebay.com/itm/2007-Subaru-Tribeca-Information-Display-Screen-W-Navigation-07/303203206690?epid=1411257241&hash=item469851c622:g:lSUAAOSwM81dE7hg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jaro_O napisał:

u mnie coś podobnego tyle że dodatkowo  nie działały nawiewy generowała stacyjka

Jaro mógłbyś opisać to bardziej szczegółowo - masz to naprawione czy dalej się z tym borykasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 30.06.2019 o 21:06, Jaro_O napisał:

u mnie coś podobnego tyle że dodatkowo  nie działały nawiewy generowała stacyjka

Czy u was też tak jest, że w momencie wyłączania silnika wentylator kabinowy zaczyna mocniej dmuchać a radio jakby na chwilę grało dużo głośniej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lutek34 napisał:

po wyłączeniu zapłonu, wentylator nadal pracuje?

Nie. Wentylator przyśpiesza w momencie przekręcania kluczyka w pozycję OFF/LOCK. Radio też na chwilę zaczyna głośniej grać. Dziwne pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.

——————————

Z dziwnych zachowań elektryki były jeszcze nie gasnące światełka podświetlenia nóg. Świeciło 2 dni nie pomagało rozłączenie aku, reset ECU itp.

Po dwóch dniach poklikałem przyciski w podsufitce na drugim rzędzie te przy DVD (którego nie ma :angry:) i sukces po zamknięciu drzwi zgasły...

Edytowane przez Kamis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kamis napisał:

Wentylator przyśpiesza w momencie przekręcania kluczyka w pozycję OFF/LOCK. Radio też na chwilę zaczyna głośniej grać.

 

w tej pozycji wszystko powinno się wyłączyć. Ewidentnie masz coś skopcone w instalacji, coś zwiera. Schematy w ręke i szukamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...