Jump to content
Sign in to follow this  
Krzysiek_WAWA

[Warszawa] Zlot Plejad 2007

Recommended Posts

Tak chodziłoby o mnie.

Będę informował na bieżąco. Na dziś są jeszcze dwie niewiadome, które będą miały wpływ na plan dojazdu na Plejady:

1. Jak będzie ładnie, moja druga połowa pojedzie motocyklem i będzie dużo miejsca w wozie. Rzecz w tym, że oglądałem prognozy pogody i na Plejady ma być marnie.

2. W piątek mam ważną sprawę do załatwienia - nie wiem tylko, o której godzinie. Jak wcześnie, to biorę urlop i wyjeżdżam z W-wy wcześnie. Jak późno, to będę mógł Cię zabrać.

Jeśli będzie ktoś jechał pełny biorę też pod uwagę pożyczenie jakiegoś

toczydła na lotnisku.

PS. Te mini z Avisa fajne. Ale za STI utrzymają się wyłącznie jeśli spełniony zostanie warunek postawiony przez Simon1 :twisted:.

PS. Te mini z Avisa fajne. Ale za STI utrzymają się wyłącznie jeśli spełniony zostanie warunek postawiony przez Simon1 .

Eee tam ;)

Eee tam

:twisted:

Pozwole sobie i tutaj wkleic.

Uwaga! Zamienie!

Z powodów osobistych (pilotka :P) zamienie swoje uczesnictwo w plejadach - trasa szosowa - na trasę turystyczną.

Sposób postępowania:

1) Proszę o PW z imionami i nazwiskami osob z załogi chętnej do zamiany.

2) Wysyłam maila do sipu i dzwonie z prośbą o zamiane.

3) Po mojej informacji chętna załoga robi to samo.

Ja potrzebuję tylko miejsce na nogi i głowę, bagaż będę miał minimalny. Dasz znać jak coś się wyjaśni, prawda?

Pozdr.

a potrzebuję tylko miejsce na nogi i głowę, bagaż będę miał minimalny. Dasz znać jak coś się wyjaśni, prawda?

Siur 8).

Może szybkie podsumowanie kto o której jedzie?

My jedziemy w piątek, najchętniej ok. 13:00.

Piotr, ja wciąż jestem w zawieszeniu. Ostateczną wersję wyjazdu będę znał dopiero w czwartek. Rzecz związana jest z pogodą - jeśli będzie ładna, moja druga połowa pojedzie motocyklem i wówczas ja będę mógł w zasadzie dowolnie dysponować czasem wyjazdu. Jeśli brzydsza (pogoda, nie druga połowa), to będę musiał dostosować czas wyjazdu do niej (drugiej połowy, nie pogody) :mrgreen:.

Ja wyjeżdzam o 16 z Warszawy. Wcześniej się niestety nie uda...

Przemeq, trzymam kciuki za ładną pogodę :)

Piotr, ja wciąż jestem w zawieszeniu. Ostateczną wersję wyjazdu będę znał dopiero w czwartek. Rzecz związana jest z pogodą - jeśli będzie ładna, moja druga połowa pojedzie motocyklem i wówczas ja będę mógł w zasadzie dowolnie dysponować czasem wyjazdu. Jeśli brzydsza (pogoda, nie druga połowa), to będę musiał dostosować czas wyjazdu do niej (drugiej połowy, nie pogody) :mrgreen:.

Ale sie pantoflarz zrobiłes :wink: :mrgreen:

Ale sie pantoflarz zrobiłes

To nie pantoflarstwo, a czysta kalkulacja :twisted: - jeśli zapłaciłem za Plejady dla dwóch osób, to chciałbym, by dwie tam dojechały :).

Ale sie pantoflarz zrobiłes

To nie pantoflarstwo, a czysta kalkulacja :twisted: - jeśli zapłaciłem za Plejady dla dwóch osób, to chciałbym, by dwie tam dojechały :).

Może druga połowa weżmie pasażera :razz: (jak będzie ładna pogoda ) to by Ci sprawę rozwiązało i miałbys pewność , że to zapłacone miejsce się nie zmarnuje bo dwie osoby dojadą.... :cool: :mrgreen:

AK

Może szybkie podsumowanie kto o której jedzie?

My jedziemy w piątek, najchętniej ok. 13:00.

ja chętnie sie dołączę tylko gdzie :?:

ja wyjezdzam okolo 14 z sochaczewa, na trase wawa białystok wjade w wyszkowie pewnie okolo 15, cos mi sie zdaje ze tylko spontony na trasie wchodza w gre, chociaz fajnie by było zebrac sie na konkretną godz na jakiejs stacji

Wyjeżdża ktoś jutro rano z Wawy?

I najlepiej ma CB?

:mrgreen:

Może druga połowa weżmie pasażera :razz: (jak będzie ładna pogoda ) to by Ci sprawę rozwiązało i miałbys pewność , że to zapłacone miejsce się nie zmarnuje bo dwie osoby dojadą....

Nie jest to głupi pomysł. A ja w tym czasie po klubikach - iiiiiiiiiiiiihaaaaaaaaaa!!!! :mrgreen: