Skocz do zawartości

[Warszawa] Zlot Plejad 2007


Krzysiek_WAWA

Rekomendowane odpowiedzi

Tak chodziłoby o mnie.

 

Będę informował na bieżąco. Na dziś są jeszcze dwie niewiadome, które będą miały wpływ na plan dojazdu na Plejady:

 

1. Jak będzie ładnie, moja druga połowa pojedzie motocyklem i będzie dużo miejsca w wozie. Rzecz w tym, że oglądałem prognozy pogody i na Plejady ma być marnie.

 

2. W piątek mam ważną sprawę do załatwienia - nie wiem tylko, o której godzinie. Jak wcześnie, to biorę urlop i wyjeżdżam z W-wy wcześnie. Jak późno, to będę mógł Cię zabrać.

 

Jeśli będzie ktoś jechał pełny biorę też pod uwagę pożyczenie jakiegoś

toczydła na lotnisku.

 

PS. Te mini z Avisa fajne. Ale za STI utrzymają się wyłącznie jeśli spełniony zostanie warunek postawiony przez Simon1 :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozwole sobie i tutaj wkleic.

 

Uwaga! Zamienie!

 

Z powodów osobistych (pilotka :P) zamienie swoje uczesnictwo w plejadach - trasa szosowa - na trasę turystyczną.

 

Sposób postępowania:

1) Proszę o PW z imionami i nazwiskami osob z załogi chętnej do zamiany.

2) Wysyłam maila do sipu i dzwonie z prośbą o zamiane.

3) Po mojej informacji chętna załoga robi to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, ja wciąż jestem w zawieszeniu. Ostateczną wersję wyjazdu będę znał dopiero w czwartek. Rzecz związana jest z pogodą - jeśli będzie ładna, moja druga połowa pojedzie motocyklem i wówczas ja będę mógł w zasadzie dowolnie dysponować czasem wyjazdu. Jeśli brzydsza (pogoda, nie druga połowa), to będę musiał dostosować czas wyjazdu do niej (drugiej połowy, nie pogody) :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, ja wciąż jestem w zawieszeniu. Ostateczną wersję wyjazdu będę znał dopiero w czwartek. Rzecz związana jest z pogodą - jeśli będzie ładna, moja druga połowa pojedzie motocyklem i wówczas ja będę mógł w zasadzie dowolnie dysponować czasem wyjazdu. Jeśli brzydsza (pogoda, nie druga połowa), to będę musiał dostosować czas wyjazdu do niej (drugiej połowy, nie pogody) :mrgreen:.

 

Ale sie pantoflarz zrobiłes :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie pantoflarz zrobiłes

 

To nie pantoflarstwo, a czysta kalkulacja :twisted: - jeśli zapłaciłem za Plejady dla dwóch osób, to chciałbym, by dwie tam dojechały :).

 

Może druga połowa weżmie pasażera :razz: (jak będzie ładna pogoda ) to by Ci sprawę rozwiązało i miałbys pewność , że to zapłacone miejsce się nie zmarnuje bo dwie osoby dojadą.... :cool: :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może druga połowa weżmie pasażera :razz: (jak będzie ładna pogoda ) to by Ci sprawę rozwiązało i miałbys pewność , że to zapłacone miejsce się nie zmarnuje bo dwie osoby dojadą....

 

Nie jest to głupi pomysł. A ja w tym czasie po klubikach - iiiiiiiiiiiiihaaaaaaaaaa!!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...