Jump to content

Trenuj razem z Rallysprint Challenge 12.07 - Zegrze Pomorskie


Agniess
 Share

Recommended Posts

Automobilklub Bydgoski proponuje nową formułę treningów – dla każdego, kto ma potrzebę wyjeździć się na bezpiecznym i zamkniętym obiekcie. Dla każdego, kto chciałby poczuć dawkę adrenaliny i sportowej rywalizacji lub po prostu przetestować samochód – na odcinku o długości ok. 3 km.

Do tej pory treningi były tylko dla uczestników cyklu Rallysprint Challenge, startujących dnia kolejnego w zawodach, w których walczyło się o punkty do rocznej klasyfikacji.

 

Zegrze Pomorskie jest bardzo wymagającym obiektem - słynie z niepowtarzalnego rajdowego klimatu - ze ślepymi zakrętami, leśnymi drogami z naniesionym piaskiem i bardzo przyczepnym asfaltem, dlatego samochód musi być wyposażony w klatkę bezpieczeństwa, pasy szelkowe oraz fotele sportowe.

 

Trening odbędzie się 12 lipca, na terenie lotniska Zegrze Pomorskie i trwać będzie w godzinach: 16:30 – 19:30. Koszt wynosi: 150 zł - płatne na miejscu w biurze zawodów.

Jak się zapisać?
- jeśli bierzesz udział tylko w treningu, wyślij maila: biuro@ab.bydgoszcz.pl z informacjami takimi jak: imię i nazwisko, marka i model samochodu.
- jeśli startujesz w V rundzie Rallysprint Challenge (13 lipca, Zegrze Pomorskie), zapisz się poprzez stronę www.rsch.pl
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...