Skocz do zawartości

Gc


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Popatrz na Alee Drogo, najtańszą wiązkę drzwi do subaru tylko trochę nowszego widziałem za 9 zł, ja do wrx po 01 płaciłem w przedziale od 30 - 50 i lutowanie koster ze starej budy do swapa na nowszą sieć energetyczną : ))) Mi tak było potrzeba, inni mogą chcieć inaczej.

Silnik wykonawczy do szyb z tego co pamiętam to kostka na dwa piny i chyba jest zielona, zmieniasz tylko kierunek podpięcia zasilania ( zamieniasz  plusss y minusem, do góry i do dołu) można z prostownika nasterować na probe. Powodzenia.

https://allegro.pl/listing?string=wiązka drzwi subaru&bmatch=baseline-var-cl-n-dict4-eyesa-bp-uni-1-4-0619

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz sobie manual serwis nr. 1 do Twojego modelu, nie wiem co masz 93-96, 97-98 i nr. 2 polifta 99-2000

Wiring/ Power Widnow sysytem - wszystko masz tam opisane.

Porównać schematy i nie liczyć, że ktoś Ci poda kolory kabli jakie masz ze sobą połączyć. Tu chodzi o odpowiedzialność i ewentualne pomyłki.

Sterowanie szybami są to przełączniki które chwilowo łączą poszczególne obwody do zasilanie silnika szyby, a kierunek ruchu szyby zmienia się polaryzację z +  na -

 

Przełączniki te z dopiskiem Main są od kierowcy, natomiast RH i LH to angol i europa. Połączenia są takie same w danym roczniku tylko zamienione stronami, ale main też od kierowcy tylko z prawej strony w angolu.

Lub jest prostsze wyście zastosuj panel sterowania dedykowany do danej kostki. I zmień tylko mocowanie w boczku, ale ja w to nie wnikam jaka masz wizję.

Ja sobie poradziłem ze swoim, przeróbka z 98 na 03 z 4 na 2 drzwi. Czas jest najdroższą rzeczą w życiu.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...