Jump to content

Gc

Juras K
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Popatrz na Alee Drogo, najtańszą wiązkę drzwi do subaru tylko trochę nowszego widziałem za 9 zł, ja do wrx po 01 płaciłem w przedziale od 30 - 50 i lutowanie koster ze starej budy do swapa na nowszą sieć energetyczną : ))) Mi tak było potrzeba, inni mogą chcieć inaczej.

Silnik wykonawczy do szyb z tego co pamiętam to kostka na dwa piny i chyba jest zielona, zmieniasz tylko kierunek podpięcia zasilania ( zamieniasz  plusss y minusem, do góry i do dołu) można z prostownika nasterować na probe. Powodzenia.

https://allegro.pl/listing?string=wiązka drzwi subaru&bmatch=baseline-var-cl-n-dict4-eyesa-bp-uni-1-4-0619

Pobierz sobie manual serwis nr. 1 do Twojego modelu, nie wiem co masz 93-96, 97-98 i nr. 2 polifta 99-2000

Wiring/ Power Widnow sysytem - wszystko masz tam opisane.

Porównać schematy i nie liczyć, że ktoś Ci poda kolory kabli jakie masz ze sobą połączyć. Tu chodzi o odpowiedzialność i ewentualne pomyłki.

Sterowanie szybami są to przełączniki które chwilowo łączą poszczególne obwody do zasilanie silnika szyby, a kierunek ruchu szyby zmienia się polaryzację z +  na -

Przełączniki te z dopiskiem Main są od kierowcy, natomiast RH i LH to angol i europa. Połączenia są takie same w danym roczniku tylko zamienione stronami, ale main też od kierowcy tylko z prawej strony w angolu.

Lub jest prostsze wyście zastosuj panel sterowania dedykowany do danej kostki. I zmień tylko mocowanie w boczku, ale ja w to nie wnikam jaka masz wizję.

Ja sobie poradziłem ze swoim, przeróbka z 98 na 03 z 4 na 2 drzwi. Czas jest najdroższą rzeczą w życiu.

Powodzenia.

• 2 weeks later...