Skocz do zawartości

Apexi N1


yellow

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, takie pytanko, posiada ktoś z was i jezdzi na wydechu Apexi N1, mam możliwość nabycia takiego za dobre pieniądze samej końcowej puchy, ale gość który sprzedaje napisał mi od razu że jeśli mam pełen przelot będzie bardzo głośno, głośniej od Blitza. Ja mam założone ori down pipe i środkowy 2,5 przelot, nie chciałbym żeby był głośniejszy niż Blitz :P zależy mi na fajnym brzmieniu, nie za cichym, ale też żeby nie darło się w niebo głosy. Jeśli przerabiał ktoś ten akurat tłumik podzielcie się wrażeniami lub jakieś filmiki jak to brzmi u was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N1 napewno nie jest głośniejszy od Blitza ;), jeżeli szukasz czegoś delikatnie głośniejszego od serii to kup Prodrive.  N1 to wydech jeden z głośniejszych 

Edytowane przez abecer
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, abecer napisał:

N1 napewno nie jest głośniejszy od Blitza ;), jeżeli szukasz czegoś delikatnie głośniejszego od serii to kup Prodrive.  N1 to wydech jeden z głośniejszych 

 

Oryginał czy "replika"? Miałem WM Sporta sygnowanego "APEXi N1", niżej podrzucę filmik jak to chodziło na silencerze, nawet go nie wyciągałem bo było optymalnie.

 

LINK - jakby nie działało dajcie znać, bo film jest ukryty na yt.

 

@edit 

Na alleznanym portalu aukcyjnym te tłumiki kosztują około 150pln, więc nie jest to górna półka. Bym rzekł, że do turbo nawet wstyd :D 

Edytowane przez Ericsson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ericsson napisał:

 

Oryginał czy "replika"? Miałem WM Sporta sygnowanego "APEXi N1", niżej podrzucę filmik jak to chodziło na silencerze, nawet go nie wyciągałem bo było optymalnie.

 

LINK - jakby nie działało dajcie znać, bo film jest ukryty na yt.

 

@edit 

Na alleznanym portalu aukcyjnym te tłumiki kosztują około 150pln, więc nie jest to górna półka. Bym rzekł, że do turbo nawet wstyd :D 

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli bo zarówno APEXI,  model N1 jak i Prodrive to dwa różne produkty. Produkt APEXi to model N1, Prodrive to WM sport bez oznaczenia N1. Ten pierwszy to definitywnie górna półka i swoje kosztuje. Mam na myśli oczywiście orginalne wydechy. 

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, abecer napisał:

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli bo zarówno APEXI,  model N1 jak i Prodrive to dwa różne produkty. Produkt APEXi to model N1, Prodrive to WM sport bez oznaczenia N1. Ten pierwszy to definitywnie górna półka i swoje kosztuje. Mam na myśli oczywiście orginalne wydechy. 

 

Chodziło mi o to, że jeśli nie kupujesz z pewnego źródła to może to nie być oryginał, a takiego montować raczej nie warto chyba że Ci nie zależy. I tak, APEXi N1 i prodrive to dwa różne produkty oczywiście, z tym że nie wiedziałem o tym że prodrive to wm sport, pierwsze słyszę. 

Edytowane przez Ericsson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ericsson napisał:

 

Chodziło mi o to, że jeśli nie kupujesz z pewnego źródła to może to nie być oryginał, a takiego montować raczej nie warto chyba że Ci nie zależy. I tak, APEXi N1 i prodrive to dwa różne produkty oczywiście, z tym że nie wiedziałem o tym że prodrive to wm sport, pierwsze słyszę. 

Wr jest chyba do starszej generacji imprezy kształt puchy jest owalny,  w tych nowszych jest już okrągły w zależności czy ssak lub turbo.  Aha,  nawet były chyba specjalne wersję subaru wr sport,  i te bardziej znane jako Prodrive performance package.  Tam właśnie były te tłumiki mocowane w serii 

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...