Skocz do zawartości

Legacy IV - panel klimatyzacji nie reaguje


Radosław Skrobania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

18 maja rano  w samochodzie klimatyzacja przestała działać. Nie można było zmienić siły nawiewu, ani temperatury. Działało tylko radio, które po kilku dniach jakby przygasło, wyświetlacz słabiej podświetla. Radio gra cały czas.Sprawdziłem bezpieczniki, kable i dalej nic.

Myślałem, że padł panel - to wymieniłem na anglika. Niestety tylko radio gra nadal. Jednak problem został dalej ten sam.  

Dodam, że od jakiegoś czasu pali mi się, kontrolki check engine i tempomatu, ale to już było sprawdzane, jest to sonda lambda. 

Chyba już gdzieś widziałem że ktoś miał podobny problem. Czy zna ktoś bliżej ten problem, jest na to rozwiązanie. Pomóżcie, lato idzie i szyber dach to za mało :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A błąd jakiś wyświetla, np P0691?

 

Ja miałem podobny problem, który pojawił się i zniknął w tajemniczych okolicznościach ;) 

 

I jak sobie przypominam, to wszystkie objawy były, włącznie z przygaszonym radiem. No a teraz mi check od sondy wywaliło. 

Edytowane przez przemowrc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przemowrc napisał:

A błąd jakiś wyświetla, np P0691?

 

Ja miałem podobny problem, który pojawił się i zniknął w tajemniczych okolicznościach ;) 

 

I jak sobie przypominam, to wszystkie objawy były, włącznie z przygaszonym radiem. No a teraz mi check od sondy wywaliło. 

 

niestety nie łączy się się komputer z panelem aby stwierdzić jaki to błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się problem rozwiązał , dam znać popołudniu , co było na rzeczy , bo odbieram auto od elektryka 

 

podobno pod schowkiem jest sterownik klimatronika i był walnięty. Coś tam elektryk prze lutował i działa . Jednym słowem naprawił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co konkretnie było, ponieważ u mnie wyłącza się klima (przy 30 st. C) i nie podaje zimnego powietrza? Dodatkowy objaw jest taki, że gdy ustawię sterownik na nawiew na nogi, to wieje nawiewami w kokpicie.

Jak w ogóle można zresetować panel klimatyzacji?

Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...