Skocz do zawartości

Obstawa Ślubna Okolice Poznania 08.06.2019


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Panowie i Panewki, dnia 8 czerwca tj sobota za 1,5 tyg o 15.30, bierzemy ślub w Długiej Goślinie obok Murowanej Gośliny/Bolechowa. Stamtąd przejazd do Mściszewa dokładnie 8 km obwodnicą na sale. Jako, że jedziemy do ślubu naszym STI, bo czymże innym ;) pomyślałem, że konwój Subaru mógłby całkiem fajnie wyglądać.  I tu moje pytanie: Czy byli by chętni nam pomóc  i towarzyszyć w tym jedynym w życiu dniu? :) Napisałem wstępnie jakiś czas temu w wątku dla Wielkopolan i wstępnie, (oczywiście bez żadnych zobowiązań Panowie), odezwali się @chojny @Rafaelo @chudy__ @Waldek Woźny @llkuba @Nargond @Prudek, że jak im nic nie stanie na drodze to nam pomogą :) Fajnie jak by zebrało się jeszcze parę aut, żeby ludzi widzieli, że Subarowicze są w stanie się zorganizować, a konwój nie tylko może być tworzony przez motocyklistów. Jeden z naszych gości też jedzie białym BRZetem :) Płatność przezroczystym szkłem weselnym rzecz jasna, pozdrawiam Filip :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

BTW... nie masz pokręconej daty w temacie wątku

:facepalm: co ja tam napisalem!! 08.06.2019 kurde!!

 

2 godziny temu, chojny napisał:

No tak zamawiałeś no nie? 

tak zamawialem!!! Super!!  :)

Edytowane przez FilipeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, FilipeK napisał:

To mamy pewne cztery osoby @Rafaelo @llkuba @Waldek Woźny @Nargond plus ten Adrian od tego sti 2011 w tym fiolecie co był na Morasku ostatnio. @chojny @Prudek @chudy__ jak tam? :) Widzimy się w sobote? :)

Uroczyście oznajmiam ze będę :):) 

 

3 godziny temu, llkuba napisał:

 

@Waldek Woźny i @Rafaelo tak bezpiecznie będzie jak przyjedziemy o 16:00 skoro ślub ma być od 15:30.

 

 

Podlaczam sie na 16 :)

Edytowane przez Prudek
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Nam pasuje. Proponuję zatem zbiórkę pod kościołem między 15:45 a 16 tak żeby już o tej 16stej wszyscy byli.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nargond napisał:

Panowie i Panie obecni na tym święcie - o której się spotykamy by ustalić plan ? 

 

Plan jest prosty:

 

Stajemy furami jeden za drugim przed furtką czyli przed kotem. @FilipeK z Panną Młodą wychodzi z Kościółka my dajemy pełen but na piegu N (oczywiście wcześniej mamy rozgrzane silniki). 

 

1440576913_Koci.thumb.jpg.e1d6bb4731854575492f9b4613f64f4d.jpg

 

 

 

Druga najważniejsza sprawa STi Filipa jedzie pierwsze na miejsce wesela a my Ekipa Subaru za nim i reszta czyli: Ople, Fordy, Mercedesy, BMki, Rojs Rojsy, Bentleje itd.

 

@FilipeK Czy ktoś podjedzie Twoim STi pod furtkę czy po prostu będzie tam stało ? 

 

Proszę o zatwierdzenie planu :).

 

PS: Uwaga kota może nie być !!!

 

Czas zbiórki:

 

1 godzinę temu, Waldek Woźny napisał:

 


Proponuję zatem zbiórkę pod kościołem między 15:45 a 16 tak żeby już o tej 16stej wszyscy byli.

 

 

 

@Waldek Woźny ma rację lepiej być wcześniej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...