Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Tykocin-Wizna-Osowiec-Tykocin (20 lipca)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, llkuba napisał:

Obserwuje wątek i jestem pełen podziwu za organizację i świetną atmosferę :). Nie ma tutaj pretensji, że za drogo, jest rowerek i trzeba pedałować, źle liczona punktacja, tamci oszukują itd. 

 

Po prostu świetnie się Was czyta :)

 

 

To dołączaj do naszej Drużyny Panewki:welcome:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, niezrównowaŻona napisał:

To dołączaj do naszej Drużyny Panewki:welcome:

 

Bardzo chętnie ale mamy dwumiesięcznego bobasa (wszystko zależy od mojej Kobiety):

 

IMG_20190720_085802.thumb.jpg.3d247d2a802a4c9948b68d2914561242.jpg

 

Po drugie nie wiem czy Impreza pokona waszą trasę :).

Edytowane przez llkuba
  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, llkuba napisał:

 

Bardzo chętnie ale mamy dwumiesięcznego bobasa (wszystko zależy od mojej Kobiety):

 

IMG_20190720_085802.thumb.jpg.3d247d2a802a4c9948b68d2914561242.jpg

 

Po drugie nie wiem czy Impreza pokona waszą trasę :).

Po pierwsze gratuluję dziecięcia. Serce rośnie, widząc nowe pokolenie miłośników Plejad:wub: Niech Wam wszystkim zdrowie i Impreza służy. 

A co do trasy, to wąwozy faktycznie mogłyby się okazać zbytnim wyzwaniem dla Imprezy.

Ale my z @Panzerpferd zamierzamy robić te nasze subarowe wypady za miasto dopóki nam weny i miejsc w Polsce starczy, zatem jeżeli stwierdzicie rodzinnie, że czas na jakiś wypas z wariatami, to z radością Was przywitamy na kazdej n-tej edycji :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, niezrównowaŻona napisał:

Po pierwsze gratuluję dziecięcia. Serce rośnie, widząc nowe pokolenie miłośników Plejad:wub: Niech Wam wszystkim zdrowie i Impreza służy. 

A co do trasy, to wąwozy faktycznie mogłyby się okazać zbytnim wyzwaniem dla Imprezy.

Ale my z @Panzerpferd zamierzamy robić te nasze subarowe wypady za miasto dopóki nam weny i miejsc w Polsce starczy, zatem jeżeli stwierdzicie rodzinnie, że czas na jakiś wypas z wariatami, to z radością Was przywitamy na kazdej n-tej edycji :thumbup:

 

Dziękujemy :). Młody podrośnie to zawsze można gdzieś zostawić a jak będzie więcej dzieci to można zabrać. Teraz Dominika karmi piersią to nawet nic nie może wypić. Jak będziecie odwiedzać Wielkopolskę to polecam Szlak Piastowski i Biskupin więc zawsze mogę pomóc w organizacji. 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rozrabiara napisał:

Niektórym podobały się nasze koszulki ze świnką i z nickiem.

Możecie takie mieć.

Nawet lepsze, bo dla panewek ze świnką z różową kokardką plus nick (imię) dla panów świnka męska.

Zainteresowanych proszę o napisanie jakie koszulki i rozmiar. :)

Męska XXL - nick Infra

Damska M - nick Pauli

Dziecięca, męska 134 - nick Max

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Patokolektywie :)

 

Było nam bardzo miło Was poznać i wspólnie (choć trochę) pojeździć po podlaskich wertepach.

I z góry piszemy się na następny Świniopas, zwłaszcza że zapowiada się zajefajnie.

 

Jeśli chodzi o koszulki itp. pomyślimy - na razie córka zażyczyła sobie nalepki "z tą fajną świnką" :)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...