Jump to content
Panzerpferd

ZAPROSZENIE NA RAJD: Tykocin-Wizna-Osowiec-Tykocin (20 lipca)

Recommended Posts

1 minutę temu, Panzerpferd napisał:

Jeszcze kilka dni i domknę trasę. Tym razem będzie grubo. I terenowo i turystycznie :thumbup:

to ja juz szykuje siano na ATki :biglol: @Blondka jedziemy na kolejne wypasanie świnek ? :D 

• Like 1

to ja juz szykuje siano na ATki :biglol: [mention=36005]Blondka[/mention] jedziemy na kolejne wypasanie świnek ?  

No raczej!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

1 godzinę temu, Panzerpferd napisał:

Jeszcze kilka dni i domknę trasę.

To co? Zapisy?

Pierwszy :D

Godzinę temu, koziolek napisał:

To co? Zapisy?

Pierwszy :D

No tego to jeszcze nie było, żeby lista chętnych zaczęła się tworzyć zanim jeszcze sama trasa rajdu nie została dokończona :D

Aaaaaa i proponuje poszukać takiej miejscówki co by nie przeszkadzali nam po nocach "że ciszej " 

:biglol:

• Like 1
  • Haha 1

22 minuty temu, niezrównowaŻona napisał:

No tego to jeszcze nie było, żeby lista chętnych zaczęła się tworzyć zanim jeszcze sama trasa rajdu nie została dokończona :D

wniosek nasuwa się następujący:

1. petycja do Ojca Dyrektora o patronat honorowy :-)
  2. rozdzielić robotę na wcześniaków aby odciążyć organizatora
  3. wpisowe po ......zeta aby wystarczyło na puchar zlotu
  4. zebrać preferencje uczestników aby ten  kto zgarnie puchar napełnił go napitkiem ...... % uznawanym i lubianym przez wszystkich ....

6 minut temu, Tadeo napisał:

wniosek nasuwa się następujący:

1. petycja do Ojca Dyrektora o patronat honorowy :-)
  2. rozdzielić robotę na wcześniaków aby odciążyć organizatora
  3. wpisowe po ......zeta aby wystarczyło na puchar zlotu
  4. zebrać preferencje uczestników aby ten  kto zgarnie puchar napełnił go napitkiem ...... % uznawanym i lubianym przez wszystkich ....

Nie udoskonalałabym czegoś co jest doskonałe w swej niedoskonałości. :wub:

• Like 4

Ha ha ha, spodobało się i już.
Jakby ktoś miał ochotę to na fejsie mam grupę Kozio'lek expedition gdzie postanowiłem zapakować parę fotek z wyjazdów.

• Like 1

41 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Aaaaaa i proponuje poszukać takiej miejscówki co by nie przeszkadzali nam po nocach "że ciszej " 

:biglol:

Stary, tym razem zabieram Was do mojego ukochanego Chutoru Gorajec. Tam jak chcemy to możemy wyć do księżyca czy urządzić zapasy w błocie - i jeszcze się zajefajni lokalsi przyłączą :thumbup:

• Like 3

No i namówił :biglol:

• Like 1

Trzeci!!! I tym razem jedziemy z Wami, nie ma bata :-)!

• Like 1

To ja czwarty! Chociaż... nie wiem...Na pewno znowu będzie się kurzyło... I będą kazali jechać przez wodę... A może nawet po błocie.. I siedzieć do późna w nocy żeby uzupełnić płyny... A z rana głowa boli... No nie wiem... Warto? Ale... skoro... najwyraźniej... jestem...

to CZWARTY!!!

• Haha 3
  • Upvote 1

Dostałem już listę pokojów z Chutoru Gorajec, ponieważ 'to skomplikowane' przygotuję w dysku googla arkusz, byście sami powybierali kto chce gdzie, albo z kim :biglol:

Na razie w organizacji nie potrzebuję pomocy, to sama przyjemność coś wymyślić i realizować. III rajd będzie najbardziej obfitujący w atrakcje, ale połowę trasy znam i znam też ludzi i miejsce do którego jedziemy. A to daje duży potencjał :D

Zresztą zobaczycie sami. Znając swoje w gorącej wodzie kompanie jeszcze w tym tygodniu wszytko ogłoszę.

Co do pucharu. Za sam przelot na dotychczasowych zasadach ciężko je przyznawać. Trzeba by robić końkurencje, nie wiem czy jest sens się w to bawić. Jakieś niewielkie wpisowe tym razem będzie, bo chcę kilka rzeczy ekstra zaplanować, a nauczony kiermusową wtopą nie zostawię na przyszłość takiej luki organizacyjnej. Będziecie zadowoleni (piękne słowo - zad i wół w jednym :P :blink: :facepalm:)

ps. Martyna z teamu @AndyCalius szykuje nam niespodziankę, ale o tym za dni parę :D

Godzinę temu, jasiem napisał:

To ja czwarty! Chociaż... nie wiem...Na pewno znowu będzie się kurzyło... I będą kazali jechać przez wodę... A może nawet po błocie.. I siedzieć do późna w nocy żeby uzupełnić płyny... A z rana głowa boli... No nie wiem... Warto? Ale... skoro... najwyraźniej... jestem...

to CZWARTY!!!

Taaaa, nikt kto był z @Panzerpferd choć na jednym wariactwie przezeń wymyślonym i chce tego więcej, nie może mieć równo pod deklem :drool:Taki mamy patokolektyw :D

• Like 1
  • Haha 1

Obserwuje wątek i jestem pełen podziwu za organizację i świetną atmosferę :). Nie ma tutaj pretensji, że za drogo, jest rowerek i trzeba pedałować, źle liczona punktacja, tamci oszukują itd. 

Po prostu świetnie się Was czyta :)

• Thanks 1

10 godzin temu, niezrównowaŻona napisał:

@mattipk liczymy, że wrócicie do drużyny na jesienny wyjazd i już nic Wam nie przeszkodzi z nami poszaleć po lasach i wąwozach. 

@AndyCalius mam nadzieję, że nie planujecie żadnych wakacji w październiku i znów się spotkamy na wypasie. 

Jadęęęęę kurrrrła bo moje urodziny oblewamy! Błotem! :D

• Haha 1

Niektórym podobały się nasze koszulki ze świnką i z nickiem.

Możecie takie mieć.

Nawet lepsze, bo dla panewek ze świnką z różową kokardką plus nick (imię) dla panów świnka męska.

Zainteresowanych proszę o napisanie jakie koszulki i rozmiar. :)

• Like 1

Niektórym podobały się nasze koszulki ze świnką i z nickiem.

Możecie takie mieć.

Nawet lepsze, bo dla panewek ze świnką z różową kokardką plus nick (imię) dla panów świnka męska.

Zainteresowanych proszę o napisanie jakie koszulki i rozmiar. 

Jesli mowimy o III świniopasie to ja poproszę

Meska XLka

Damska XLka

Damska S albo dziecieca 152 default_smile.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Upvote 1