Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Tykocin-Wizna-Osowiec-Tykocin (20 lipca)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, niezrównowaŻona napisał:

No tego to jeszcze nie było, żeby lista chętnych zaczęła się tworzyć zanim jeszcze sama trasa rajdu nie została dokończona :D

wniosek nasuwa się następujący:

  1. petycja do Ojca Dyrektora o patronat honorowy :-)
  2. rozdzielić robotę na wcześniaków aby odciążyć organizatora
  3. wpisowe po ......zeta aby wystarczyło na puchar zlotu
  4. zebrać preferencje uczestników aby ten  kto zgarnie puchar napełnił go napitkiem ...... % uznawanym i lubianym przez wszystkich ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tadeo napisał:

wniosek nasuwa się następujący:

  1. petycja do Ojca Dyrektora o patronat honorowy :-)
  2. rozdzielić robotę na wcześniaków aby odciążyć organizatora
  3. wpisowe po ......zeta aby wystarczyło na puchar zlotu
  4. zebrać preferencje uczestników aby ten  kto zgarnie puchar napełnił go napitkiem ...... % uznawanym i lubianym przez wszystkich ....

 

 Nie udoskonalałabym czegoś co jest doskonałe w swej niedoskonałości. :wub:

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Aaaaaa i proponuje poszukać takiej miejscówki co by nie przeszkadzali nam po nocach "że ciszej " 

:biglol:

Stary, tym razem zabieram Was do mojego ukochanego Chutoru Gorajec. Tam jak chcemy to możemy wyć do księżyca czy urządzić zapasy w błocie - i jeszcze się zajefajni lokalsi przyłączą :thumbup:

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja czwarty! Chociaż... nie wiem...Na pewno znowu będzie się kurzyło... I będą kazali jechać przez wodę... A może nawet po błocie.. I siedzieć do późna w nocy żeby uzupełnić płyny... A z rana głowa boli... No nie wiem... Warto? Ale... skoro... najwyraźniej... jestem...


to CZWARTY!!!

  • Haha 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem już listę pokojów z Chutoru Gorajec, ponieważ 'to skomplikowane' przygotuję w dysku googla arkusz, byście sami powybierali kto chce gdzie, albo z kim :biglol:

Na razie w organizacji nie potrzebuję pomocy, to sama przyjemność coś wymyślić i realizować. III rajd będzie najbardziej obfitujący w atrakcje, ale połowę trasy znam i znam też ludzi i miejsce do którego jedziemy. A to daje duży potencjał :D

Zresztą zobaczycie sami. Znając swoje w gorącej wodzie kompanie jeszcze w tym tygodniu wszytko ogłoszę.

 

Co do pucharu. Za sam przelot na dotychczasowych zasadach ciężko je przyznawać. Trzeba by robić końkurencje, nie wiem czy jest sens się w to bawić. Jakieś niewielkie wpisowe tym razem będzie, bo chcę kilka rzeczy ekstra zaplanować, a nauczony kiermusową wtopą nie zostawię na przyszłość takiej luki organizacyjnej. Będziecie zadowoleni (piękne słowo - zad i wół w jednym :P :blink: :facepalm:)

 

ps. Martyna z teamu @AndyCalius szykuje nam niespodziankę, ale o tym za dni parę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jasiem napisał:

To ja czwarty! Chociaż... nie wiem...Na pewno znowu będzie się kurzyło... I będą kazali jechać przez wodę... A może nawet po błocie.. I siedzieć do późna w nocy żeby uzupełnić płyny... A z rana głowa boli... No nie wiem... Warto? Ale... skoro... najwyraźniej... jestem...


to CZWARTY!!!

Taaaa, nikt kto był z @Panzerpferd choć na jednym wariactwie przezeń wymyślonym i chce tego więcej, nie może mieć równo pod deklem :drool:Taki mamy patokolektyw :D

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje wątek i jestem pełen podziwu za organizację i świetną atmosferę :). Nie ma tutaj pretensji, że za drogo, jest rowerek i trzeba pedałować, źle liczona punktacja, tamci oszukują itd. 

 

Po prostu świetnie się Was czyta :)

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, niezrównowaŻona napisał:

@mattipk liczymy, że wrócicie do drużyny na jesienny wyjazd i już nic Wam nie przeszkodzi z nami poszaleć po lasach i wąwozach. 

@AndyCalius mam nadzieję, że nie planujecie żadnych wakacji w październiku i znów się spotkamy na wypasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym podobały się nasze koszulki ze świnką i z nickiem.

Możecie takie mieć.

Nawet lepsze, bo dla panewek ze świnką z różową kokardką plus nick (imię) dla panów świnka męska.

Zainteresowanych proszę o napisanie jakie koszulki i rozmiar. 

Jesli mowimy o III świniopasie to ja poproszę

Meska XLka

Damska XLka

Damska S albo dziecieca 152 default_smile.png

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...