Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Tykocin-Wizna-Osowiec-Tykocin (20 lipca)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

Łódzka załoga melduje sie w domu. :D Było mega !!! :thumbup: Wielkie dzięki dla Niezrównoważonej i Panzera, czekamy na kolejną edycje jako wóz zamykający konwój :D

 

Wyjechaliśmy po 12 :krecka_dostal:, zwiedziliśmy jeszcze zamek za karczmą, chcieliśmy jeszcze wstąpić na pierogi w Tykocinie na rynku ale była kolejka do stolika na godzinę czekania. Zrezygnowaliśmy zatem i ruszyliśmy do Ełku.

 

Dzieki jeszcze raz i pozdro dla wszystkich :)

79B7EE6B-A230-422F-B8A0-E9012F273E6C.jpeg

24020B84-C528-44FE-BD2F-9AB36ED292CE.jpeg

8C55AFB1-00AB-44D7-A0CE-D7BB84BBBA82.jpeg

194CEFBB-3EEB-4E25-AED1-BB2D94F4EEC7.jpeg

B6DF4829-A2DF-4D1D-A648-30C00D0B3870.jpeg

Edytowane przez Pan Dziedzic
  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne, Szanowni, dzięki wielkie, że chce Wam się rano wstawać i jeździć z nami po wertepach i korzeniach, gubić tablice w brodzie, jechać w pyle i kurzu po polnych drogach, pomagać nam oderwać zwisające resztki osłony silnika... @Rozrabiara @Infra @Pan Dziedzic @weiser @koziolek @jasiem @Tadeo @arkadio Dzięki za fantastyczne towarzystwo Wasze i Waszych załóg i świetny czas! :yahoo:

  • Super! 4
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, po dwóch tygodniach znów do pracy trafić... ten spokój, ta cisza :D

 

Ale było super!
Z Wami to do piekła można pojechać i jeszcze tam nabroić :biglol:
Razem z moją kochaną @niezrównowaŻona chcielibyśmy podziękować:
@Pan Dziedzic - za trzymanie ariergardy i wieczorne wariacje, @Rozrabiara - za pyszne jedzenie i towarzystwo,

@Infra TEAM - za tę miłość do Plejad od Was bijącą i na resztę promieniującą,

@jasiem - ech wariacie, uwielbiamy Cię :drinks:,

@koziolek i jego sympatycznej połówce - za pogodę ducha i uśmiech od ucha do ucha,
@arkadio GROUP - za zwariowanie, energię i szaleństwo pod kopułą :biglol:,

Patrycji i Ewie, za ich bezkompromisowość i ciężką nogę na gazie
oraz przeogromne podziękowania, dla drużyny, która z poświęceniem walczyła o to, by do nas dołączyć, walkę tę wygrała i nas oczarowała:

@weiser - ukłony dla Ciebie i całej Twej rodziny. Trasy, które pokazałeś nam następnego dnia są MEGA!
Na koniec podziękowania należą się dla @Tadeo, Irena & Viki Rally Team. Nie tylko za cenne rady dla żółtodziobów (ja i Tusia), jak sobie w terenie radzić, których udzielaliście nam na wyjeździe z Waiserami, ale za to, że zawsze można na Was liczyć, się nie przeliczyć i wydziczyć! Tak trzymajcie!
D Z I Ę K U J E M Y ! ! !

Edytowane przez Panzerpferd
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, koziolek napisał:

Jeżeli ktoś ma ochotę na samodzielne zrobienie płyty pod silnik, to mam taki rysunek.

Zrobiłem coś podobnego i pasuje, otwory z tyłu płyty zrobiłem już po przymierzeniu do auta.

Marcin.pdf 3 kB · 5 pobrań

 

Do jakiego modelu ?

Podejdzie do legacy III ? :)

Fajna wyprawa. 

Edytowane przez miki_mi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, niezrównowaŻona napisał:

Szanowne, Szanowni, dzięki wielkie, że chce Wam się rano wstawać i jeździć z nami po wertepach i korzeniach, gubić tablice w brodzie, jechać w pyle i kurzu po polnych drogach, pomagać nam oderwać zwisające resztki osłony silnika... @Rozrabiara @Infra @Pan Dziedzic @weiser @koziolek @jasiem @Tadeo @arkadio Dzięki za fantastyczne towarzystwo Wasze i Waszych załóg i świetny czas! :yahoo:

@mattipk liczymy, że wrócicie do drużyny na jesienny wyjazd i już nic Wam nie przeszkodzi z nami poszaleć po lasach i wąwozach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Panzerpferd napisał:

Jak to dobrze, po dwóch tygodniach znów do pracy trafić... ten spokój, ta cisza :D

 

Ale było super!
Z Wami to do piekła można pojechać i jeszcze tam nabroić :biglol:
Razem z moją kochaną @niezrównowaŻona chcielibyśmy podziękować:
@Pan Dziedzic - za trzymanie ariergardy i wieczorne wariacje, @Rozrabiara - za pyszne jedzenie i towarzystwo,

@Infra TEAM - za tę miłość do Plejad od Was bijącą i na resztę promieniującą,

@jasiem - ech wariacie, uwielbiamy Cię :drinks:,

@koziolek i jego sympatycznej połówce - za pogodę ducha i uśmiech od ucha do ucha,
@arkadio GROUP - za zwariowanie, energię i szaleństwo pod kopułą :biglol:,

Patrycji i Ewie, za ich bezkompromisowość i ciężką nogę na gazie
oraz przeogromne podziękowania, dla drużyny, która z poświęceniem walczyła o to, by do nas dołączyć, walkę tę wygrała i nas oczarowała:

@weiser - ukłony dla Ciebie i całej Twej rodziny. Trasy, które pokazałeś nam następnego dnia są MEGA!
Na koniec podziękowania należą się dla @Tadeo, Irena & Viki Rally Team. Nie tylko za cenne rady dla żółtodziobów (ja i Tusia), jak sobie w terenie radzić, których udzielaliście nam na wyjeździe z Waiserami, ale za to, że zawsze można na Was liczyć, się nie przeliczyć i wydziczyć! Tak trzymajcie!
D Z I Ę K U J E M Y ! ! !

Ja również kosmicznie dziękuję, frajda do tej pory nie schodzi :D Tylko sapię z wywieszonym jęzorem na kolejne foty i filmiki z wyjazdu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...