Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Tykocin-Wizna-Osowiec-Tykocin (20 lipca)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.07.2019 o 22:22, jasiem napisał:

Może będzie jakieś błotko, to się przyda :D

Zaiste.

Ale już z forka usuwać takie wyjazdowe błotko to żal. Po ostatnim rajdzie tak ładnie wyglądał taki umorusany, że nie jechaliśmy z @Panzerpferd na myjnię aż do najbliższego deszczu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niezrównowaŻona napisał:

Zaiste.

Ale już z forka usuwać takie wyjazdowe błotko to żal. Po ostatnim rajdzie tak ładnie wyglądał taki umorusany, że nie jechaliśmy z @Panzerpferd na myjnię aż do najbliższego deszczu ;)

 

Po ostatnich szaleństwach tyle błota mi zaschło na felgach, że powyżej 100 km/h samochód się trząsł jakbym wiózł stadio wściekłych diabłów tasmańskich :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Infra napisał:
4 godziny temu, niezrównowaŻona napisał:

Zaiste.

Ale już z forka usuwać takie wyjazdowe błotko to żal. Po ostatnim rajdzie tak ładnie wyglądał taki umorusany, że nie jechaliśmy z @Panzerpferd na myjnię aż do najbliższego deszczu ;)

 

Po ostatnich szaleństwach tyle błota mi zaschło na felgach, że powyżej 100 km/h samochód się trząsł jakbym wiózł stadio wściekłych diabłów tasmańskich :P

Po Plejadach dopiero po drugim myciu i dokładnym oskrobaniu felg przestało mi telepać kierownicą. A dzisiaj jak zobaczyłem jakie mam złoża błota na płycie pod silnikiem  :blink: - jak będę podlewał to na pewno jeszcze coś z tego urośnie :) Ale nie czyściłem bo jutro mam nadzieję zebrać drugie tyle i dopiero ogródek założę :D

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jasiem napisał:

Po Plejadach dopiero po drugim myciu i dokładnym oskrobaniu felg przestało mi telepać kierownicą. A dzisiaj jak zobaczyłem jakie mam złoża błota na płycie pod silnikiem  :blink: - jak będę podlewał to na pewno jeszcze coś z tego urośnie :) Ale nie czyściłem bo jutro mam nadzieję zebrać drugie tyle i dopiero ogródek założę :D

Ja też felg nie doczyściłem, więc do Tykocina nie przekraczamy 120 km/h bo bede żygoł od trzęsawek XD

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu, było - żeby wpasować się we wczorajszy wieczór - miodnie :D . Mega organizacja (Panzer - pomyłki są najlepsze, nawet te zaplanowane! :) ) , mega ludzie i mega okolice. Po prostu było warto, szkoda że tak krótko, edycja 2.0 oczekiwana :)Kilka fotek ode mnie:
 

IMG_20190720_100302.jpg

IMG_20190720_111508.jpg

IMG_20190720_124651.jpg

IMG_20190720_172435.jpg

IMG_20190720_173216.jpg

IMG_20190721_044420.jpg

  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik z przeprawy. Nie zwracamy uwagi na komentarze :P

https://drive.google.com/file/d/1519LGCzrtinbm6y0SoAao9DgaZhGglkq/view?usp=sharing

 

@niezrównowaŻona, @Panzerpferd wielkie dzięki za wspaniałą organizację. "Ja chcę jeszcze raz" :drool:

Dzięki wszystkim za wspaniałe towarzystwo i wspólnie spędzony czas. Mam nadzieję, że będziemy wszyscy razem kontynuowali Świniopasanie.

 

  • Super! 3
  • Haha 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...