Jump to content

Czarnobyl 2020 - nieoficjalna wyprawa subarowiczów.

Recommended Posts

• Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zostawimy Subaru pod sklepem i jak ukradną, to muszą nam oddać samolot. To stara tradycja, jeszcze od początku lotnictwa. Ekstradycja.

W jednym z wątków na forum padł pomysł wspólnego wyjazdu kilku forumowiczów do Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia własnym transportem, oczywiście spod znaku Plejad. Chętnie zorganizuję taki wypad na 20

Celowałem w późny wrzesień z uwagi na sprzyjające warunki jesienno-pogodowe, więc jesteśmy w kalendarzu. Dla przypomnienia:     Zbiórka wcześnie rano o 27.09.2020 w wybranym miejscu w

Posted Images

W dniu 5.10.2020 o 18:15, radnor napisał:

...

Ja być może odwiedzę Czarnobyl jeszcze w listopadzie i na pewno zdam relację jeśli znajdę jakieś nowe ciekawostki, a tymczasem odkładamy temat do przyszłego roku. Mam nadzieję, że do tego czasu sytuacja wirusowa nieco się wyklaruje po obydwu stronach granicy.

Jeszcze raz dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem, organizację busa i poświęcony czas. Będziemy w kontakcie, piszcie śmiało PW jeśli macie jakieś pytania albo chcecie dołączyć do przyszłorocznej wyprawy.

Myślę z wirusem będziemy mieć dłuższy problem. I najlepszą opcją byłoby korzystanie z okienek jakie będą się pojawiać.

Chciałbym dołączyć do wyjazdu.

8 godzin temu, dommarc napisał:

Myślę z wirusem będziemy mieć dłuższy problem. I najlepszą opcją byłoby korzystanie z okienek jakie będą się pojawiać.

I to ryzykowne:)

16 godzin temu, dommarc napisał:

Zorganizować wyjazd to dla mnie żaden problem jeśli masz grupę pewnych osób, które mogą zorganizować sobie urlopy, plany rodzinne, transport i całą resztę z krótkim wyprzedzeniem. Już kilka razy wyjazdy do strefy organizowałem i wiem jak to wygląda z dograniem grupy z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, a co dopiero "za 3.5 tygodnia zwolnił się termin".

W razie czego pisz.