Skocz do zawartości

Czarnobyl 2020 - nieoficjalna wyprawa subarowiczów.


radnor

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Ericsson napisał:

Jesień 2020 to niespełna półtora roku jeszcze, odległe te plany snujecie Pany :D 

 

Zostawiam taktyczną kropkę . i śledzę temat, wstępnie bym się wybrał (2-3os.) ale do tego czasu jeszcze się wiele może nazmieniać. 

 

Założyłem, że na ten rok dużo osób może mieć już różne rodzinne wakacje rozplanowane, a przy okazji ominie nas też największa fala turystyki po emisji serialu. :)

 

 

 

 

 

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja również się pisze na wyjazd :) Jak najbardziej jesień mi odpowiada. Jeśli mój Forek wytrzyma do tego czasu to jadę swoim autem I obstawiam ze będę w dwie osoby jechał
Świetny pomysł z taka wycieczka bo zawsze mi się marzyło zobaczyć opuszczone miasto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że po emisji serialu zainteresowanie wycieczkami do Prypeci wzrosło o 30% ;-) swoją drogą dobrze nakręcony serial :-) jak tylko zobaczyłem temat to byłem bardzo zainteresowany ale jak kolega wyżej napisał jak będzie już bliżej terminu to będe mógł złożyć jakieś poważniejsze deklaracje. Pomysł mega, szczególnie wyprawa własnym autkiem;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, coocer napisał:

Od jakiej kasy można wyczarterować samolot? :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 

 

Zostawimy Subaru pod sklepem i jak ukradną, to muszą nam oddać samolot. To stara tradycja, jeszcze od początku lotnictwa. Ekstradycja.

  • Super! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozmawiałem wczoraj o dronach, na dzień dzisiejszy pozwolenie to 300 eur na grupę, więc jeśli kilka osób chce legalnie polatać, chętnie się dołożę, do tego czasu jakiegoś na pewno kupię.

 

Z lataniem poza Prypecią problemu nie będzie, ale... niedawno ktoś w Prypeci latał bez pozwolenia, więc przy wyjeździe trzepali mocno bagaże w każdym busie. Panowie z kałachami często nie mają poczucia humoru, więc nawet jeśli ktoś drona przez cały tydzień z torby nie wyciągnął a trafi na taką sytuację, to będzie musiał się tłumaczyć i udowadniać.

 

Oczywiście do naszego wyjazdu wszystko może się zmienić, daję tylko znać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, radnor napisał:

Rozmawiałem wczoraj o dronach, na dzień dzisiejszy pozwolenie to 300 eur na grupę, więc jeśli kilka osób chce legalnie polatać, chętnie się dołożę, do tego czasu jakiegoś na pewno kupię.

 

Z lataniem poza Prypecią problemu nie będzie, ale... niedawno ktoś w Prypeci latał bez pozwolenia, więc przy wyjeździe trzepali mocno bagaże w każdym busie. Panowie z kałachami często nie mają poczucia humoru, więc nawet jeśli ktoś drona przez cały tydzień z torby nie wyciągnął a trafi na taką sytuację, to będzie musiał się tłumaczyć i udowadniać.

 

Oczywiście do naszego wyjazdu wszystko może się zmienić, daję tylko znać. :)

Ja do czasu też zapewne zakupie i do 300 dołożę się :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...