Skocz do zawartości

Koc termiczny na T04


mulec

Rekomendowane odpowiedzi

Koc na turbiny subaru musi być nie klasyczny, tylko taki "pasek". Działa bardzo dobrze, ale musisz być 100% pewny, że nic na niego nie wycieknie typu płyn wspomagania lub olej od przewodów turbo, bo łatwo o pochodnie.

Ja mam, znacząco obniża to temperaturę przy intercoolerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MaciekK napisał:

Koc na turbiny subaru musi być nie klasyczny, tylko taki "pasek". Działa bardzo dobrze, ale musisz być 100% pewny, że nic na niego nie wycieknie typu płyn wspomagania lub olej od przewodów turbo, bo łatwo o pochodnie.

Ja mam, znacząco obniża to temperaturę przy intercoolerze.

 

Czy taki koc może być nie jako alternatywą dla natrysku na intercooler ?   Nie mam ani tego ani tego i myślę, że prościej po prostu założyć taki koc i wydaje mi się, że od turbo idą większe temperatury tym korzystniej wpłynie koc właśnie, czy mam rację?  I o jaki pasek chodzi, nie za bardzo rozumiem? Mógłbyś podesłać na priv?

 

Edytowane przez Krzychu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mly96 napisał:

u mnie jest zwykły, a nie żaden pasek, tylko trzeba dziurę na sztangę zrobić ;) 

Wydaje mi się, że robienie dziury na sztangę może spowodować, że z czasem się rozleci. I tak koc trzeba wymieniać, w zależności od jazdy raz na rok / dwa lata, ponieważ z czasem się wykrusza, nawet te najdroższe typu Perrin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaciekK napisał:

Wydaje mi się, że robienie dziury na sztangę może spowodować, że z czasem się rozleci. I tak koc trzeba wymieniać, w zależności od jazdy raz na rok / dwa lata, ponieważ z czasem się wykrusza, nawet te najdroższe typu Perrin. 

jest pół roku i wygląda jak podczas montażu, nic się jeszcze nie rozpadło, ale moja impreza zbyt często nie jeździ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...