Skocz do zawartości

Fabryczne radio i mp3?


marlowe27

Rekomendowane odpowiedzi

AUX to dołożenie do elektroniki radia gniazda Jack (słuchawkowego). Wpięcie wtyczki rozłącza tor dźwięku np z radia FM, i leci nam Muzyka z telefonu. Wypijamy wtyczkę z radia i znów leci ulubiona stacja radiowa. Najprostsze, ale trzeba się już trochę na elektronice znać. Nie ma strat jakości.

Druga to pewnie transmiter FM. Są już dość rozbudowane, mają BT, funkcje zestawu głośnomówiącego. Stare wersje źle przenosiły niskie tony. Pewnie conieco poprawione zostało. Ostatni raz miałem z tym doczynienia chyba 8 lat temu.

W handlu od Chińczyków można kupić takie małe ładowane z microusb, odbiorniki BT. Kupiłem taki, wiesza się, sam przełącza utwory w telefonie. Badziewie, ale czego się spodziewać za 6 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panowie za odpowiedzi, nieco poczytałem, pogooglowałem, pooglądałem YT i temat trochę poznałem.

Mam jeszcze pytanie, a gdybym się zdecydował na nowe radio (w starym szwankuje zmieniarka i 2 przyciski), to jakie byście polecili do Subaru Forester r.2007. Zamiennik tego które widać w 1 poście? W sumie chodzi tylko żeby odczytywało płyty AUDIO, pena z mp3, no i radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja mam emulator zmieniarki. Jest plug&play. Trzeba tylko wpiąć jeden kabel. Ma USB, AUX i Bluetooth. Działa sterowanie z kierownicy. Można z kierownicy przyjmować i odrzucać połączenia. Jakość jest lepsza niż z CD.

I dobrze to działa pod forestera? Rozumiem że kupujemy podpinamy kostkę, http://wefa.pl/ wyprowadzamy kabel i już?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2019 o 21:02, Raczyslaw napisał:

W tym miejscu zmieści się radio na 2 din ? Duży wyświetlacz, tak by kamerę cofania podłączyć ?
A może kamere tutaj podłączyć ? (Zdj.)f14dedc54b336703da13b66b97de07f5.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Nie ten daszek, musisz mieć daszek 2 din, USA, to co na zdjęciu to wersja EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...