Jump to content

Jaki hak do Subaru Forester SJ5

Recommended Posts

Dodam że jeszcze wczoraj widziałem Forka SJ z zamontowanym hakiem ale moim zdaniem bez podcięcia zderzaka. Zapytałem się właściciela bo akurat staliśmy na światłach gdzie montował to powiedział mi że  hak i montaż zakupione w ASO. Czy ktoś z forumowiczów  ma wiedzę czy hak z ASO  wymaga podcięcia zderzaka?

Edited by Michał Sobczak
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Montowałem z miesiąc temu Steinhofa z wiązką dedykowaną 13 pin. Wykonanie haka spoko, wszystko pasowało co do milimetra. Hak + wiązka chyba wyszła 1000zł. Wiązka plug & play czyli żadnego lutowani

I bardzo dobrze! Ładnie wygląda, nic nie wystaje. Elegancko i praktycznie.   U mnie jest podcięte trochę i kawałek mocowania gniazdka wystaje, gniazdko też jest widoczne. I wcale mi się to n

zgodzę się co do estetyki (chociaż mi osobiście to nie przeszkadza), ale oranie to chyba w bardzo specyficznych przypadkach -- patrz foto poglądowe wystającego haka, wbrew pozorom wcale nie jest tak n

Posted Images

Zderzak jest podcięty ale delikatnie. Zakupi i montaż w Aso żeby nie było problemów z gwarancją ale wynegocjował dobrą cenę. 2300. Jak nn ie zapomnę to cykne fotkę że zdjętym hakiem052576eb28a6f0da1d3c7fc19ece8f64.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zderzak jest podcięty ale delikatnie. Zakupi i montaż w Aso żeby nie było problemów z gwarancją ale wynegocjował dobrą cenę. 2300. Jak nn ie zapomnę to cykne fotkę że zdjętym hakiem. Zupełnie nie rzuca się w oczy

Sorrli coś telefon namieszal