Jump to content

Jaki hak do Subaru Forester SJ5

Recommended Posts

Mój hak od westfalia ma podcięci, gniazdo jest wysuwane a hak automat więc po demontażu trzeba się bardzo natrudzić żeby go znaleźć,

Edited by Karenz
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Montowałem z miesiąc temu Steinhofa z wiązką dedykowaną 13 pin. Wykonanie haka spoko, wszystko pasowało co do milimetra. Hak + wiązka chyba wyszła 1000zł. Wiązka plug & play czyli żadnego lutowani

I bardzo dobrze! Ładnie wygląda, nic nie wystaje. Elegancko i praktycznie.   U mnie jest podcięte trochę i kawałek mocowania gniazdka wystaje, gniazdko też jest widoczne. I wcale mi się to n

zgodzę się co do estetyki (chociaż mi osobiście to nie przeszkadza), ale oranie to chyba w bardzo specyficznych przypadkach -- patrz foto poglądowe wystającego haka, wbrew pozorom wcale nie jest tak n

Posted Images

13 godzin temu, Karenz napisał:

Mój hak od westfalia ma podcięcie tylko od kuli na 2-3 cm , gniazdo jest wysuwane a hak automat więc po demontażu trzeba się bardzo natrudzić żeby go znaleźć,

Fotke wrzuć dla potomnych.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
2 godziny temu, tswiatlo napisał:

@radiolog jaki to jest model Westfalii? czy to jest do Forka 4-tej generacji (sj) ??

westfalia do SH (2011)

• 2 weeks later...
W dniu 28.05.2019 o 10:49, ElemenT napisał:

Wiązka dedykowana - kupiłem tutaj: https://adamot.pl/wiazka-dedykowana-subaru-forester-9929.html

Wszystkie haki pasujące: https://adamot.pl/haki-holownicze-subaru-forester-5370

Każdy hak półautomatyczny wymaga podcięcia zderzaka. Ja wybrałem steinhofa bo wg instrukcji to wycięcie jest najmniejsze (prostokąt). W instrukcji montażu jest opis ile trzeba podciąć. Część instrukcji pomija podcięcie pod elektrykę.

To jeszcze dopytam, wiązka którą kupiłeś montowałeś sam? Czy miałeś też wiązki dodatkowe (stały plus bądź ładowanie aku przyczepy) ??

W dniu 25.05.2020 o 10:41, tswiatlo napisał:

To jeszcze dopytam, wiązka którą kupiłeś montowałeś sam? Czy miałeś też wiązki dodatkowe (stały plus bądź ładowanie aku przyczepy) ??

Sam. W przypadku wiązki dedykowanej wkłada się wtyczkę i tyle.

• 3 weeks later...

Chce założyć westfalie do swojego Forestera . Ktoś poleci gdzie montują ? I jakieś zdjęcia po montażu też mile widziane 

Forester 2013 r XT

Edited by Mateusz91
  • 4 weeks later...

Po przeczytaniu wątku zamówiłem Westfalię. Tanio nie jest jak za kawałek żelastwa ale Forek ma dożywocie.

Następny krok - platforma na  4 rowery. Co polecacie? Wiadomo jest Thule. Ale coś tańszego? Miałki pisałeś o Atera - długo użytkujesz? 

Zwróciłem uwagę że jest bardzo kompaktowa - długość 100 cm - wystarczająca? Thule ma po rozłożeniu 120cm.  Rama jest przypinana paskami? W wiekszości bagazników to szczęki. Te paski nie sa upierdliwe przy 4 rowerach?

Edited by Gazik

Ale chyba tu do montażu potrzebne sa klucze. Zależy mi na szybkim i łateym montażu zarówno platformy jak i rowerów. Często po robocie podjeżdzam z dzieciakami 5-10 km żeby pojeżdzić i tu każde  5 minut jest ważne;).  Po powrocie trzeba zdjąc rowery i platformę i za kilka dni operację powtórzyć:D

kluczem tylko dokrecamy mocowanie na kuli haka. jakas 1 min roboty :)
reszta - bardzo solidnie, ladnie...
ja polecam za ta kase
ce6c4309f34419139ff222aa88957ed9.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dzięki za info. Będę musiał pomacać

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Właśnie mam zamontowane rowerki na wyjazd . Polecam hak Westfalia i na rowery mimo wszystko Thule .  U mnie padło na nich bo potrzebowałem bagażnik na 4 rowery . Wszystko solidne , żadnych narzędzi przy montażu i co ważne lekkie . Odchylanie idealnie działa . Co do haka podcięcie mam  minimalne - praktyczne nie widać ale budowa zderzaka w sj to wymusza . Montaż ASO Wawrosz .

Cały czas się rozglądam Ma ktoś jakieś doświadczenia z produktem Aguri active bike?

Wygląda fajnie

Thule jest super, ale przy 4 ech rowerach jest min 2 x drozsze od intepacka ;)
reszte wole wydac na lepszy rower 24" dla starszego syna ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

12 godzin temu, Gazik napisał:

Ale chyba tu do montażu potrzebne sa klucze. Zależy mi na szybkim i łateym montażu zarówno platformy jak i rowerów

Bagażniki rowerowe Atera. Użytkuję dwa. Są genialne. Wytastowane przy wszystkich prędkościach i warunkach pogodowych. Wiosna, lato , jesień, zima.

Ja się nie rozstaje z rowerami. Zabieram je wszędzie.

Z czystym sumieniem i odpowiedzialnością polecam Aferę.

• 2 weeks later...

Założyłem westfalię. Fajna jakość. Polecam

/87fc0940f1a74442f093c8cc5eb02281.jpg

• 1 month later...

Witam, mam pytanie do forumowicza GAZIK. Możesz wrzucić jakie podcięcie zrobili Ci w zderzaku pod Westfailie którą założyłeś? Jeżeli to nie tajemnica to jaki był całkowity koszt zakupu z montażem i czy montowałeś w ASO czy może w zakładzie który się w tym specjalizuje?

Edited by Michał Sobczak