Skocz do zawartości

Rozszerzenie gwarancji na CVT do 160k km i 10 lat


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.05.2019 o 23:31, Marcin Jakubowski napisał:

Witam,

 

Chciałem zapytać czy Importer również planuje rozszerzenie gwarancji na skrzynie CVT jak to nastąpiło na rynku amerykańskim tj. do 160k km (100k mil) i 10 lat?

 

Pozdrawiam,

Halo jest tu kto? :)

Czy możemy spodziewać się odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji chciałbym zapytać czy Szanowna Dyrekcja rozważa możliwość obniżenia ceny przedłużonej gwarancji, co być może skłoniłoby większą liczbę użytkowników do jej wykupienia, a w efekcie  skutkowało zwiększoną sprzedażą w tym zakresie - i wszyscy zadowoleni

Edytowane przez Drizzt
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Norwegii gwarancja importera jest 5-letnia bez zadnych doplat. Poza tym awarie skrzyni biegow i silnika sa objete ubezpieczeniem, przynajmniej w moim ubezpieczeniu.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2019 o 10:10, subarutux napisał:

Można, wszystko w swoim czasie. Dyrekcja odpowie, kiedy będzie mieć czas i podstawy. Ponaglanie jest niegrzeczne. Patrz →

 

Sorry ale pachnie mi to komunistycznym konformizmem cyt"Ponaglanie jest niegrzeczne."... 5 dni oczekiwania na odpowiedź daje podstawę do ponaglenia. Odpowiedź po 12 dniach... 

W dniu 30.05.2019 o 11:52, Dyrekcja napisał:

W Europie nie ma takich planów. Natomiast można ( w trakcie trwania gwarancji fabrycznej ) wykupić przedłużenie gwarancji ( do 5 lat, 150.000 km ).

 

 

Pozdrowienia

 

Z czego wynika różnica w podejściu do rynków? Akcje serwisowe są np. globalnie podejmowane...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
33 minuty temu, Marcin Jakubowski napisał:

Sorry ale pachnie mi to komunistycznym konformizmem

Interesujące. Pod tym pojęciem zazwyczaj określa się działalność de facto zbrodniczą w imię źle pojętego dopasowywania się do wymagań reżimu ( konformizm). Było trochę debat na ten temat w kontekście faktycznie zbrodniczych działań, szczególnie wymiaru sprawiedliwości ( sic !).

Wprawdzie Pański wpis nie odnosi się do mnie, tylko do opinii innego Forumowicza, lecz ciekawi mnie, czy istotnie stawia Pan znak równości pomiędzy (nieco) dłuższym czasem odpowiedzi na pytanie a komunistycznym konformizmem ... 

33 minuty temu, Marcin Jakubowski napisał:

Z czego wynika różnica w podejściu do rynków?

Nie ma różnicy w podejściu producenta do różnych rynków. Przedłużona gwarancja to inicjatywa ( i koszt ) lokalnego importera. My już przed laty ( konkretnie od roku 2000 ) zdecydowaliśmy się głównie na zwiększanie bezpieczeństwa ( SJS, ISR, działania marketingowe w tym zakresie ) uważając, że sprzedając samochody ponosimy także w pewnym stopniu odpowiedzialność za bezpieczeństwo ich użytkowników. Oczywiście moglibyśmy z tego zrezygnować i podobnie jak niektórzy inni importerzy zaoferować przedłużoną gwarancję. Albo podnieść ceny i oferować i to i to.  Myślę jednak, że w dalszym ciągu bezpieczeństwo użytkowników jest ważniejsze, niż bezpieczeństwo zawartości ich kieszeni ( a statystyki mówią, że na naszych drogach dalej jest niebezpiecznie ).

 

Pozdrowienia 

Edytowane przez Dyrekcja
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2019 o 11:52, Dyrekcja napisał:

W Europie nie ma takich planów. Natomiast można ( w trakcie trwania gwarancji fabrycznej ) wykupić przedłużenie gwarancji ( do 5 lat, 150.000 km ).

 

 

Pozdrowienia

 

 

Czy przedłużenie mogę również wykupić jeśli jestem drugim właścicielem auta a pierwszy tego nie uczynił? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel
W dniu 13.06.2019 o 20:15, jmiciuk napisał:

Czy przedłużenie mogę również wykupić jeśli jestem drugim właścicielem auta a pierwszy tego nie uczynił?

Tak, to jest jak najbardziej możliwe.

 

Pozdrowienia

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...