Skocz do zawartości

Kierownica Legacy


halinka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Pytanie techniczne. Czy kierownica z tempomatem na przyciski

O taka:Screenshot_2019-05-13-17-14-36-268_com.android.browser.thumb.png.5683f97396a44c586371dca769373486.png

 

podejdzie p&p zamiast kierownicy z tempomatem na manetkę

O taka:

IMG_20190513_171504.thumb.jpg.ae7120abda1bb5689b6917b891b38bab.jpg

i czy poduszka będzie pasować ? 

 

Jestem na etapie wymiany swojej (foto 2) bo jak widać jest zdarta i zastanawiam się czy by nie wymienić na taką z polifta z tempomatem na przyciskach (pozostawiając poduszkę z tej co teraz mam czyli MY05)

 

 

Z góry dzięki za rzeczową odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, halinka napisał:

Ok dzieki za konkret info

 

Pizdrawiam

Kierownicę z przedlifta kupisz za 100zł. Sam mam do sprzedania w bardzo dobrym stanie technicznym.

Jak będziesz zainteresowany/a, daj znać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, WOJO napisał:

Kierownicę z przedlifta kupisz za 100zł. Sam mam do sprzedania w bardzo dobrym stanie technicznym.

Jak będziesz zainteresowany/a, daj znać na PW.

Polecam tego sprzedawcę. ;)
 

 

Godzinę temu, halinka napisał:

Jestem na etapie wymiany swojej (foto 2) bo jak widać jest zdarta i zastanawiam się czy by nie wymienić na taką z polifta z tempomatem na przyciskach (pozostawiając poduszkę z tej co teraz mam czyli MY05)

 

Ew. jeżeli uważasz, że WOJO to zdziera i powinien oddać za darmo, możesz oddać do tapicera i obszyć fachowo, prawdopodobnie w podobnej cenie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszycie ok 200zł. Zrobiłem to w SG z MOMO (fajnie wyszło i już z 5 lat działa) jak i w CRV (wyszło jeszcze lepiej).

Edytowane przez SEBA_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Dołączam się do problemu z zużyciem skory na kierownicy bo właśnie mi się z tarła za mocno :-(

Czy kierownica z ,,2010 MK5 SUBARU LEGACY,, będzie pasować do mocowania w aucie mk4?

Trudno dostać kierownice w dobrej jakości z IV generacji a jak już jest to taka sama cena jak co z mk5 wiec się zastanawiam czy takiej już nie kupić.

Pozdrawiam

s-l1600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, CZAJA48 napisał:

Witam

Dołączam się do problemu z zużyciem skory na kierownicy bo właśnie mi się z tarła za mocno :-(

Czy kierownica z ,,2010 MK5 SUBARU LEGACY,, będzie pasować do mocowania w aucie mk4?

Trudno dostać kierownice w dobrej jakości z IV generacji a jak już jest to taka sama cena jak co z mk5 wiec się zastanawiam czy takiej już nie kupić.

Pozdrawiam

s-l1600.jpg

A poduszkę dostajesz gratis? :D

Wieloklin powinien pasować fizycznie, wtyczki nie.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, CZAJA48 napisał:

Czy poduszka powietrzna z kierownicy która ja ma będzie pasować do kierownicy która jej teraz nie ma ?

s-2.jpg

s-1.jpg

Będzie pasować.

Dlaczego chcesz zmieniać kierownicę (jest w dobrym stanie), skoro możesz dołożyć przyciski po lewej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kierownice taka sama jak osoba kora rozpoczęła ten temat.

Chce kupić kierownice po lifcie ale są problemy z poduszkami powietrznymi wiec szukam i kombinuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CZAJA48 napisał:

Ja mam kierownice taka sama jak osoba kora rozpoczęła ten temat.

Chce kupić kierownice po lifcie ale są problemy z poduszkami powietrznymi wiec szukam i kombinuje.

 

Czyli masz kierownicę przedliftową i poduszkę przedliftową. Poliftowa kierownica nie będzie pasować do przedliftowej poduszki i odwrotnie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież sam powiedziałeś ze będzie pasować.

Ja chce kupić 2 kierownice po liftowe te które zdjęcia pokazałem ostatnio. Moja już się zniszczyła. Chce te bajery do radia wiec kombinuje z airbagiem bo 2 go nie ma a nie wiedziałem czy będzie pasować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, CZAJA48 napisał:

Przecież sam powiedziałeś ze będzie pasować.

Ja chce kupić 2 kierownice po liftowe te które zdjęcia pokazałem ostatnio. Moja już się zniszczyła. Chce te bajery do radia wiec kombinuje z airbagiem bo 2 go nie ma a nie wiedziałem czy będzie pasować. 

Zdziwiony jesteś?

Jak pokazujesz dwa zdjęcia, gdzie na obu są kierownice poliftowe, to poduszka między nimi będzie pasować.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, CZAJA48 napisał:

Przecież sam powiedziałeś ze będzie pasować.

Ja chce kupić 2 kierownice po liftowe te które zdjęcia pokazałem ostatnio. Moja już się zniszczyła. Chce te bajery do radia wiec kombinuje z airbagiem bo 2 go nie ma a nie wiedziałem czy będzie pasować. 

Z bajerami do radia to jest fajna sprawa, tylko... U mnie nie weszło p&p. Kierownica pasuje, bo też polift, MOMO, wtyczka podpięta i tylko tyle, że mi się panel świeci. Strzelam, że pewnie nie ma przejścia pomiędzy kostką z kierownicy do kostki w radiu, ale nie mam czasu bebechów wyciągać i szukać. Ewentualnie okazać się może, że moje radio nie obsługuje sterowania z kierownicy, ale nie mam jak tego sprawdzić na razie. Mam fabryczne radio. 

Edytowane przez Orear
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.07.2019 o 14:41, Grzesiek Marczyk napisał:

Mam kierownice MOMO z przedlifta z pełnym sterowaniem i poduszką. 300

20190714_160546.jpg

20190715_023630.jpg

A czy ta kierownica podejdzie p&p do zwykłej bez sterowania radiem ale z tempomatem? Przedlift oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...