Jump to content

Recommended Posts

Dzień dobry, mam pytanie czy Subaru zmieniło zalecenia co do wymiany filtra powietrza częściej , to znaczy już po 15 tys km?

Bo taką informację dostałem od serwisu przy przeglądzie. Druga sprawa jaki jest koszt sugerowany przeglądu na 15 tys.

Auto XV rok 2018   silnik 2.0 150KM CVT

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Posted (edited)

Filtr powietrza należy wymieniać nie rzadziej niż co 15tys km lub raz w roku (zależnie co będzie pierwsze).

Edited by m_dz

Chodzi mi o to czy filtr powietrza jest wymieniany zawsze i czy to jest wliczone w cenę przeglądu. Moje pytanie wynika z faktu,  że serwis poinformował mnie że nie dostaję mojego rabatu na przegląd ( wcześniej w foresterze miałem 5 lat serwisowane auto i rabat był)  bo teraz dodatkowo doszedł filtr powietrza i Oni go nie liczą dlatego nie ma rabatu.... dlatego chciałem znać oficjalną wersję importera.

21 godzin temu, BIG J napisał:

Chodzi mi o to czy filtr powietrza jest wymieniany zawsze i czy to jest wliczone w cenę przeglądu. Moje pytanie wynika z faktu,  że serwis poinformował mnie że nie dostaję mojego rabatu na przegląd ( wcześniej w foresterze miałem 5 lat serwisowane auto i rabat był)  bo teraz dodatkowo doszedł filtr powietrza i Oni go nie liczą dlatego nie ma rabatu.... dlatego chciałem znać oficjalną wersję importera.

Filtr jest wliczony w cenę przeglądu -zawsze.

W dniu 7.05.2019 o 10:41, BIG J napisał:

Auto XV rok 2018   silnik 2.0 150KM CVT

Tak z ciekawości - zaktualizowali Ci w ramach przeglądu mapy, oprogramowanie stacji multimedialnej  oraz silnika / skrzyni?

Nic mi o tym nie wiadomo..... a przynajmniej nikt nic nie mówił.