Skocz do zawartości

Subaru XV 2018 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam pytanie czy Subaru zmieniło zalecenia co do wymiany filtra powietrza częściej , to znaczy już po 15 tys km?

Bo taką informację dostałem od serwisu przy przeglądzie. Druga sprawa jaki jest koszt sugerowany przeglądu na 15 tys.

 

Auto XV rok 2018   silnik 2.0 150KM CVT

 

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy filtr powietrza jest wymieniany zawsze i czy to jest wliczone w cenę przeglądu. Moje pytanie wynika z faktu,  że serwis poinformował mnie że nie dostaję mojego rabatu na przegląd ( wcześniej w foresterze miałem 5 lat serwisowane auto i rabat był)  bo teraz dodatkowo doszedł filtr powietrza i Oni go nie liczą dlatego nie ma rabatu.... dlatego chciałem znać oficjalną wersję importera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, BIG J napisał:

Chodzi mi o to czy filtr powietrza jest wymieniany zawsze i czy to jest wliczone w cenę przeglądu. Moje pytanie wynika z faktu,  że serwis poinformował mnie że nie dostaję mojego rabatu na przegląd ( wcześniej w foresterze miałem 5 lat serwisowane auto i rabat był)  bo teraz dodatkowo doszedł filtr powietrza i Oni go nie liczą dlatego nie ma rabatu.... dlatego chciałem znać oficjalną wersję importera.

Filtr jest wliczony w cenę przeglądu -zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...