Jump to content
ALVAR

Wyświetlacz LCD nawigacja

Recommended Posts

Witam Tribeczan... 

Pany, Ci co macie oryginalną navi... 

Jak zmienić ten szary kolor tła (np na audio) na czarny np.? :)

Pytanie namber tu :)

Czy jest możliwość ustawić wyświetlacz, aby po uruchomieniu auta a chcąc oglądać mapę odpalała się bez naciskania "15"razy przycisku na ekranie? Żeby jak gdyby sama się zawsze odpalała... 

Pozdro

7 godzin temu, ALVAR napisał:

Jak zmienić ten szary kolor tła (np na audio) na czarny np.?

Cześć,

ja zmieniam szary kolor tła (audio) ściemniając podświetlenie o 1 poziom na kółku z lewej strony kierownicy. Po ściemnieniu, wskakuje mi czarny

W dniu 2.05.2019 o 06:43, Palacz69 napisał:

Cześć,

ja zmieniam szary kolor tła (audio) ściemniając podświetlenie o 1 poziom na kółku z lewej strony kierownicy. Po ściemnieniu, wskakuje mi czarny

Próbuje kontrastami i jasnością, ale wciąż szare tło a tylko gorzej widać na wyświetlaczu. 

Twój pomysł nie jest zły, sprawdziłem to i rzeczywiście jest tło ciemniejsze ( choć do czarnego trocho mu daleko), ale słabną na mocy święcenia zegary i climatronic oraz co gorsze kamera cofania... I opcja podana przez Ciebie jest tylko wtedy, gdy mam włączone światła. Ja w ciągu dnia jeżdżę na dziennych (fabrycznych) i wtedy przyciemnianie pokrętłem od zegarów nie reaguje na wskaźniki i wyświetlacz. 

Czy jest sposób w ustawieniach, aby zmienić kolor tylko w tle wyświetlacza? 

Chyba ktoś w Subaru ziewnął i nie przewidział, że co właściciel to inny gust :)... wiem, wiem że można się czepiać czerwonego podświetlenia bo ktoś lubi a ktoś nie... ja nie piszę złośliwie o szarym tle wyświetlacza tylko szukam czy jest opcja zmiany :P

Mercedesy, BMW, Chryslery i chyba Ople te nowsze co mają wyświetlacze mają taką opcję i uwierzcie mi czarny wygląda zjawiskowo :)

IMG_20190502_125202.jpg

IMG_20190502_125221.jpg

Edited by ALVAR
Błąd