Skocz do zawartości

Wyświetlacz LCD nawigacja


Aoi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Tribeczan... 

Pany, Ci co macie oryginalną navi... 

Jak zmienić ten szary kolor tła (np na audio) na czarny np.? :)

Pytanie namber tu :)

Czy jest możliwość ustawić wyświetlacz, aby po uruchomieniu auta a chcąc oglądać mapę odpalała się bez naciskania "15"razy przycisku na ekranie? Żeby jak gdyby sama się zawsze odpalała... 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ALVAR napisał:

Jak zmienić ten szary kolor tła (np na audio) na czarny np.?

Cześć,

ja zmieniam szary kolor tła (audio) ściemniając podświetlenie o 1 poziom na kółku z lewej strony kierownicy. Po ściemnieniu, wskakuje mi czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2019 o 06:43, Palacz69 napisał:

Cześć,

ja zmieniam szary kolor tła (audio) ściemniając podświetlenie o 1 poziom na kółku z lewej strony kierownicy. Po ściemnieniu, wskakuje mi czarny

Próbuje kontrastami i jasnością, ale wciąż szare tło a tylko gorzej widać na wyświetlaczu. 

 

Twój pomysł nie jest zły, sprawdziłem to i rzeczywiście jest tło ciemniejsze ( choć do czarnego trocho mu daleko), ale słabną na mocy święcenia zegary i climatronic oraz co gorsze kamera cofania... I opcja podana przez Ciebie jest tylko wtedy, gdy mam włączone światła. Ja w ciągu dnia jeżdżę na dziennych (fabrycznych) i wtedy przyciemnianie pokrętłem od zegarów nie reaguje na wskaźniki i wyświetlacz. 

 

Czy jest sposób w ustawieniach, aby zmienić kolor tylko w tle wyświetlacza? 

 

Chyba ktoś w Subaru ziewnął i nie przewidział, że co właściciel to inny gust :)... wiem, wiem że można się czepiać czerwonego podświetlenia bo ktoś lubi a ktoś nie... ja nie piszę złośliwie o szarym tle wyświetlacza tylko szukam czy jest opcja zmiany :P

Mercedesy, BMW, Chryslery i chyba Ople te nowsze co mają wyświetlacze mają taką opcję i uwierzcie mi czarny wygląda zjawiskowo :)

 

IMG_20190502_125202.jpg

IMG_20190502_125221.jpg

Edytowane przez ALVAR
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...