Skocz do zawartości

Gumy zawieszenia


ewemarkam

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ewemarkam napisał:

Na przeglądzie wyszło że gumy tylne przednich wahaczy mam do wymiany. Jakie kupić? Robić też od razu przednie gumy?

Na przeglądzie wyszlo, że gumy do wymiany, a Ty czekałeś aż w niedzielę zadasz pytanie na Forum Subaru? :o:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mechanik napisał:

Na przeglądzie wyszlo, że gumy do wymiany, a Ty czekałeś aż w niedzielę zadasz pytanie na Forum Subaru? :o:thumbup:

przecież nie rzuci się odrazu pod auto z kluczami, mechanicy też mają swoje terminy (mój mniej więcej 2tyg w sprawach nie palących) więc co Cię tak dziwi?

Sam zresztą w innym wątku zadałem pytanie odnośnie identycznej sytuacji jak @ewemarkam - dosłownie 1:1 - diagnosta stwierdził, że wydać symptomy rozwulkanizowania tulei tylnej w PL wahaczu. Teraz mam chwilę żeby się zastanowić czy robić odrazu kpl na obie strony czy wymienić to co jest wadliwe.

 

@Bobek666 obie tylne Ci padły, czy wymieniałeś dla zasady? Co ze zbieżnością, robiłeś/kontrolowałeś?

Sprawdzał ktoś ile kosztują te tuleje w ASO? Jeżeli dobrze patrzę to chodzi o 20201FC100 / 20201FC110 - pomożecie ? @Dyrekcja  @MM Cars Katowice Serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lepiej z terminami, bo większość rzeczy robię sam. A mechanik mi udostępnia miejsce, narzędzia i wiedzędefault_smile.png

W sumie zadzwonię do ASO w poniedziałek jak nie będzie dużej różnicy to wezmę OEM.

 

W połowie maja mam konserwacją umówioną więc pewnie wtedy je wymienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ozarek napisał:

@Bobek666 obie tylne Ci padły, czy wymieniałeś dla zasady? Co ze zbieżnością, robiłeś/kontrolowałeś?

Może nie padły, ale miały bardzo duże luzy. Po zdjęciu widać wyraźnie, że w obu guma pęknięta, na granicy zerwania. Geo nie robiłem, gdyż wymieniając te tuleje nie ściągasz wahacza. Masz trzy śruby na stronę, podważasz wahacz jakąś łychą, zdejmujesz starą, zakładasz nową i analogicznie skręcasz. Roboty na 2h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...