Skocz do zawartości

OBK MY18 a Apple Car Play


McSudi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
Godzinę temu, McSudi napisał:

Właśnie dostałem info o dostępnej nowej aktualizacji map do pobrania :) ktoś już przetestował ?

Ja sciagnalem. Wieczorkiem przejde sie podpiac ale nie spodziewalbym sie cudow :) Moze w koncu poprawili "DO_NOT_TRANSLATE" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, McSudi napisał:

Właśnie dostałem info o dostępnej nowej aktualizacji map do pobrania :) ktoś już przetestował ?

Dziala ale nie widze kolosalnych zmian. Moze zaktualizowali mapy ale "DO_NOT_TRANSLATE" pozostalo jak bylo. Wydaje mi sie, ze glos lepiej dziala ale nie wlaczylem dlugiej trasy wiec nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala ale nie widze kolosalnych zmian. Moze zaktualizowali mapy ale "DO_NOT_TRANSLATE" pozostalo jak bylo. Wydaje mi sie, ze glos lepiej dziala ale nie wlaczylem dlugiej trasy wiec nei jestem w 100% pewien.

Edytowane przez blejzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, blejzu napisał:

I co? Ktos jeszcze wrzucil i zauwazyl zmiany? Glosowa nawigacja bez zmian jednak.

W XV II jest ta sama wersja softu i map - błędy jak były tak są (np. niepoprawne formatowanie numerów telefonów). Mojego adresu jak nie było tak nie ma. Czuję, że (nie) świeżość map to nie 2 lata a przynajmniej pięć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, aflinta napisał:

W XV II jest ta sama wersja softu i map - błędy jak były tak są (np. niepoprawne formatowanie numerów telefonów). Mojego adresu jak nie było tak nie ma. Czuję, że (nie) świeżość map to nie 2 lata a przynajmniej pięć ;)

A tez masz DO_NOT_TRANSLATE zamiast Adres Pracy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aflinta napisał:

W którym miejscu konkretnie?

Na mapach pokazuje mi Work i Home a tam gdzie w konfiguracji ustawia się adres pracy i domu mam taki kwiatek :D

 

Przy wyborze adresu w Ulubionych mam do wyboru Dom i DO_NOT_TRANSLATE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2020 o 18:18, blejzu napisał:

Jakas Jira albo Bugzilla by sie przydala :)

Zgłosiłem listę problemów z tłumaczeniem, brakiem tłumaczenia, nieczytelnymi skrótami, złym formatem daty/czasu w ekranie telefonu czy podglądu wiadomości SMS. Dostałem odpowiedź z Działu Technicznego, że problemy są znane, zgłaszane i czasem uwzględniane w poprawkach a czasem czekamy, czekamy.... bo jesteśmy za małym rynkiem i priorytet mają te większe. Ale podobno wskazówki głosowe zostały poprawione więc nie jest beznadziejnie. No szkoda, że nie ma bugzilli, bo by można było zrobić zgłoszenie, zaproponować rozwiązanie i sprawa dużo prostsza do ogarnięcia niż przepychanie się korporacyjnymi kanałami (często słabo drożnymi). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...