Jump to content

Ułęż, 17.04.2007 godz. 10.00

Rallymen
 Share

Recommended Posts

Warunki jak w temacie http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=110254 Proszę o wpisy deklaracji uczestnictwa z podaniem prawdopodobieństwa uczestnictwa. Potwierdzenie terminu za 2-3 dni, w zależności od zainteresowania tematem.

Lista podstawowa:

1. Rallymen (upalający organizator)

2. Rezerwacja

3. Rezerwacja

4. Rezerwacja

5. Rezerwacja

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Lista rezerwowa:

1.

2.

3.

4.

5.

Jeżeli auto będzie i potwierdzę, to mogę walczyć 2 dni pod rząd :wink:

Lista podstawowa:

2. Rezerwacja

3. Rezerwacja

4. Rezerwacja

5. Rezerwacja

6. SAINT (na 70%)

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Lista rezerwowa:

1.

2.

3.

4.

5.

Tak, w ten sposób rośnie prawdopodobieństwo natrafienia na śnieg :wink:

Wygląda na to, że nie ma wielu chętnych na upalanie w ciągu tygodnia... Mam nadzieję że impreza dojdzie jednak do skutku!

Tak, w ten sposób rośnie prawdopodobieństwo natrafienia na śnieg :wink:

Wygląda na to, że nie ma wielu chętnych na upalanie w ciągu tygodnia... Mam nadzieję że impreza dojdzie jednak do skutku!

w ulezu snieg jest zawsze :!: :mrgreen:

Lista podstawowa:

2. Rezerwacja

3. Rezerwacja

4. Rezerwacja

5. Rezerwacja

6. SAINT (na 70%)

7. Ad (50%)

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Lista rezerwowa:

1.

2.

3.

4.

5.

Lista podstawowa:

2. Rezerwacja

3. Rezerwacja

4. Rezerwacja

5. Rezerwacja

6. SAINT (na 70%)

7. Ad (50%)

8. Rezerwacja

9. Rezerwacja

10. Rezerwacja

11. Rezerwacja

12. Rezerwacja

13. Rezerwacja

14. Rezerwacja

15. Rezerwacja

Lista rezerwowa:

1. Rezerwacja

2. Rezerwacja

3. Rezerwacja

4. Rezerwacja

5. Rezerwacja

takie pytanko nie zlosliwe.skoro masz wszystko REZERWACJA to po co dajesz watek na forum ? :mrgreen:

sorry ale nie moglem sie powstrzymac.

Odpowiedź tez nie jest złośliwa: wątek już był na FORUM, mógł sie zgłosić każdy FORUM-owicz. Zgłosiło sie kilku, reszta została zarezerwowana (spoza FORUM) Gdzie w/g Ciebie teraz mam ten wątek umieścić? W koszu? Jak mieliby śledzic wątek i losy spotkania zapisani FORUM-owicze? Sorry, ale też nie mogłem sie powstrzymać :wink: :mrgreen: Pozdrówka!

rallymen spoko.jestes gosc i tyle.wczoraj udalo mi sie kupic gospodarstwo 5 hektarow z widokiem na lotnisko.zapraszam serdecznie na zimne piwko.a widze ze sporo czasu spedzasz w okolicach :mrgreen: spanko zawsze bedzie przygotowane.

rallymen spoko.jestes gosc i tyle.wczoraj udalo mi sie kupic gospodarstwo 5 hektarow z widokiem na lotnisko.zapraszam serdecznie na zimne piwko.a widze ze sporo czasu spedzasz w okolicach :mrgreen: spanko zawsze bedzie przygotowane.

Dzięki wielkie, walnij azymut na PW, ale nie wiesz, czym ryzykujesz... :mrgreen: A jak sie tam ZASIEDZĘ? Pozdrawiam!

Dzięki wielkie, walnij azymut na PW, ale nie wiesz, czym ryzykujesz... :mrgreen: A jak sie tam ZASIEDZĘ? Pozdrawiam!

taki los :???:

:mrgreen:

taki los :???:

:mrgreen:

Spoko, to sie już pakuję i przeprowadzam. Bo jak mozna wytrzymać z kobietą, która nie rozumie, że komplet opon wytrzymuje 2 dni, a nie 2 lata??? :wink: :mrgreen:

• 2 weeks later...

Witam,

rezygnuję z przyjazdu 17.04, podobno mają być same potwory po 480 KM. Nie pojadę moim skromnym WRX-em na pożarcie, zwłaszcza że mój amortyzator z tyłu zaczął pukać.

Do zobaczenia 28.04

Rallymen, ja niestety tak jak pisałem na PW - zostało mi kilka napraw do zrobienia.

Wygląda na to, że nikogo z forum nie będzie?

Toż to jak bojkot :wink: :mrgreen: spoko, nikt nie ma obowiązku uczestnictwa. Pozdrawiam