Jump to content

Jakie żarówki Impreza V 2018 USA

Recommended Posts

W trakcie transportu z USA ukradli mi żarówki świateł mijania i za cholerę nie wiem jakie mam kupić. Wstawiam zdjęcia wtyczki, oraz gniazda żarówki w reflektorze. Może ktoś mi pomoże. IMG_20190415_192723.thumb.jpg.9c675908d5008ce9b8dcb1eb4ff9f9ba.jpgIMG_20190415_192812.thumb.jpg.880db41c3cb43e2685726e0707b8d883.jpg

w międzyczasie .....
Spróbuj dowiedzieć się w Aso a jak nie to na jakich stronach japońskich posiłkuj się vinem ewentualnie modelem rocznikowy A w katalogu powinieneś coś znaleźć.

10 godzin temu, Marcin M napisał:

A to źli ludzie!

Żarówki do świateł mijania to H11.

Zerknąłem na zdjęcia żarówek H11 i to chyba jest to. Śliczne dzięki, jutro zakupię. Muszę tylko jeszcze wykombinować jak je zabezpieczyć, bo pierścienie zabezpieczające też zajumali. 

Kradną zwykle przy rozładunku w europejskich portach, a pracują tam zwykle mało wykwalifikowani pracownicy z...

Na przyszłość - ściągnij sobie instrukcję, bo najszybciej tam znajdziesz takie podstawowe informacje (i wiele więcej).

Na razie jest dla MY 2017, ale pewnie żarówki podobne ;)

http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/Impreza/

Edited by Kambol
  • Thanks 1
Godzinę temu, Kambol napisał:

Kradną zwykle przy rozładunku w europejskich portach, a pracują tam zwykle mało wykwalifikowani pracownicy z...

Na przyszłość - ściągnij sobie instrukcję, bo najszybciej tam znajdziesz takie podstawowe informacje (i wiele więcej).

Na razie jest dla MY 2017, ale pewnie żarówki podobne ;)

http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/Impreza/

Dziękować wszystkim.