Skocz do zawartości

Hak i wiązka do xv 1


owad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy orientujecie się czy w xv w bagażniku jest wolna wtyczka do instalacji haka czy trzeba wpinać się gdzieś w wiązkę?

 

W forku była przygotowana wtyczka i wszystko było p&p z hakiem thule a patrząc na haki do xv to wiązka wygląda na taką do lutowania.

 

Dzieki za podpowiedzi. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, owad napisał:

Witam,

Czy orientujecie się czy w xv w bagażniku jest wolna wtyczka do instalacji haka czy trzeba wpinać się gdzieś w wiązkę?

 

W forku była przygotowana wtyczka i wszystko było p&p z hakiem thule a patrząc na haki do xv to wiązka wygląda na taką do lutowania.

wszystko jest kup wiazke dedykowana jest drozsza. 

 

na ehaki albo dobrehaki juz nie pamiietam Ci wszystko dobiora p&p (mi kiedys dobrali ale w koncu zrezygnowalem z montazu haka )

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 15.04.2019 o 07:42, Karas napisał:

wszystko jest kup wiazke dedykowana jest drozsza. 

 

na ehaki albo dobrehaki juz nie pamiietam Ci wszystko dobiora p&p (mi kiedys dobrali ale w koncu zrezygnowalem z montazu haka )

A jak sprawa z wiązką / wtyczką wygląda w XV II generacji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.04.2019 o 07:42, Karas napisał:

wszystko jest kup wiazke dedykowana jest drozsza. 

 

na ehaki albo dobrehaki juz nie pamiietam Ci wszystko dobiora p&p (mi kiedys dobrali ale w koncu zrezygnowalem z montazu haka )

A możesz zdradzić gdzie się znajduje wtyczka w xv pierwszej gen do wiązki od haka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę instrukcja thule pomoże:

 

https://www.ehaki.pl/media/produkty/pdf/5548.pdf

 

Ja jeszcze tego nie robiłem w xv, ale robiłem w forku. Filozofii nie było, chyba ze 3 śruby przy klapie bagażnika, potem spinki w nadkolach i od spodu. Na koniec trzeba zderzak wypiąć ze ślizgów  przy nadkolach i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pino napisał:

No ale nie wiem jak zdjąć zderzak może ktoś doradzi.

wpisujesz  na YT " how to remove rear bumper subaru XV "

jak nie znajdziesz a bedzie od forka albo imprezy to jest to analogiczne

a bez YT to musisz wypiąć wszystkie spinki zderzaka pod zderzakiem w nadkolach itp , odkręcić parę śrub i delikatnie ściągnąć zaczynając od boków zderzaka tam gdzie łączy się z nadkolami. Warto zaopatrzyc się w nowe spinki

bo nie wykluczone ze stare się rozleca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
28 minut temu, MaMis napisał:

Czy można zamontować hak do MY18 poza Aso bez uszczerbku dla gwarancji?  

jeżeli jest jak ze stacjami multimedialnymi to nie można bo elektryka itp itd ( przynajmniej w 2014r nie można było) kup na własną rękę hak z wiązką dedykowaną zawieź do ASO i niech montują - może zapłacisz jak za zboże ale przynajmniej będziesz spał spokojnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MaMis napisał:

tylko zastanawiam się jak z gwarancja będzie :(

jezeli zamontowane w ASO bym się nie zastanawiał. A nie łatwiej pojechac do ASO i się po prostu zapytac? Całkiem niewykluczone że oprócz oem haka w ofercie beda mieli westfalie lub thule . Wtedy to wogole nie masz się już czego obawiac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MaMis napisał:

Montaż prosty. Wiązka w bagażniku. Taka robota to przyjemność. Dedykowany kupię problemu tylko zastanawiam się jak z gwarancja będzie :(

Domyślam się ze za montaż zawołają 1000 pln 

 

Jak wpinasz dedykowany hak i dedykowaną wiązkę do dedykowanego złącza to co ma gwarancja do tego?

Zrozumiał bym jak byś lutował itp...

 

Mi w forku w ASO zawołali 4.5k za wesfalie także teges... Zamontowałem sam, jedyny koszt to hak z wiązką dedykowaną czyli jakies 1100zł...

Edytowane przez ElemenT
  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ElemenT napisał:

Jak wpinasz dedykowany hak i dedykowaną wiązkę do dedykowanego złącza to co ma gwarancja do tego?

Zrozumiał bym jak byś lutował itp...

Tez tak myśle ale muszę mieć to na piśmie. Wycena Aso to 3,8 tys w tym 1,7 montaż!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaMis napisał:

Tez tak myśle ale muszę mieć to na piśmie. Wycena Aso to 3,8 tys w tym 1,7 montaż!!!

 

Ja montowałem sam. Jedyna trudność to zdjęcie tłumika ale okazało się że to proste tylko ja nie wiedziałem jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na formalności muszę mieć dedykowany do MY18. W zasadzie to nie wiem czy w ogóle będzie to możliwe z uwagi na podejście SIP

Dzień dobry,

 

Pragniemy Pana poinformować, że montaż haka holowniczego wraz z instalacją elektryczną może skutkować utratą gwarancji. Producent nie może brać odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowości powstałe na skutek nieautoryzowanej ingerencji w strukturę pojazdu.

 

Dlatego też zachęcamy do zakupu autoryzowanych produktów Subaru oraz do ich montażu w ASO Subaru. Pod następującym linkiem znajdzie Pan informacje dotyczące oferty akcesoriów dla Subaru XV: https://subaru.pl/docs/accessories/18MY_XV_akcesoria.pdf      

 

Mamy nadzieję, że powyższe informacje spotkają się z Pańskim zrozumieniem.”

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...