Jump to content
kotlin83

Legacy IV 2007 przekładka kierownicy z Forestera III

Recommended Posts

Koledzy czy ktoś próbował przełożyć do legaca kierę z forka ale taką z dodatkowymi trzema przyciskami? Zastanawiam się czy zwijak ma wszystkie wyprowadzenia. Chcę wymienić moją ponieważ ma tylko sterownie tempomatem, a przyciski do radyjka by się przydały :)

Z tego co przeszukałem forum widziałem że w przypadku wersji bez tych dodatkowych przycisków (do sterowania zestawem bt?) powinno być plug & play, zgadza się? Jakby ktoś coś wiedział to byłbym wdzięczny za wskazówki.

Edit: Poducha będzie pasowała?

SUBARU-FORESTER-III-KIEROWNICA-SKORA-MULTIFUNKCJA.jpg

Edited by kotlin83

Poducha pasuje, wtyczki też, ale sterowanie radiem jest inne i nie będzie działać - sprawdziłem u mnie w Legacy taką kierownicę (a właściwie sterowanie z kierownicy, bo sama kierownica jest taka sama). Przy czym sterowanie takie jak było oryginalnie w Legacy już działało.

30 minutes ago, Slawskip said:

Poducha pasuje, wtyczki też, ale sterowanie radiem jest inne i nie będzie działać - sprawdziłem u mnie w Legacy taką kierownicę (a właściwie sterowanie z kierownicy, bo sama kierownica jest taka sama). Przy czym sterowanie takie jak było oryginalnie w Legacy już działało.

Czyli szukać kierownicy z forka ale bez tych trzech przycisków i powinna działać?

Szukać kierownicy z Legacy/Outback że sterowaniem.

• Thanks 1

Albo szukać samego sterowania i po prostu sobie dołożyć. 

1 hour ago, Orear said:

Albo szukać samego sterowania i po prostu sobie dołożyć. 

też o tym myślałem, ale znacznie łatwiej znaleźć całą kierownicę. Samo sterowanie widziałem tylko raz i to gdzieś na forum legacygt a nie na sprzedaż.