Skocz do zawartości

Legacy IV 2007 przekładka kierownicy z Forestera III


kotlin83

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy ktoś próbował przełożyć do legaca kierę z forka ale taką z dodatkowymi trzema przyciskami? Zastanawiam się czy zwijak ma wszystkie wyprowadzenia. Chcę wymienić moją ponieważ ma tylko sterownie tempomatem, a przyciski do radyjka by się przydały :)

Z tego co przeszukałem forum widziałem że w przypadku wersji bez tych dodatkowych przycisków (do sterowania zestawem bt?) powinno być plug & play, zgadza się? Jakby ktoś coś wiedział to byłbym wdzięczny za wskazówki.

 

Edit: Poducha będzie pasowała?

 

SUBARU-FORESTER-III-KIEROWNICA-SKORA-MULTIFUNKCJA.jpg

Edytowane przez kotlin83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poducha pasuje, wtyczki też, ale sterowanie radiem jest inne i nie będzie działać - sprawdziłem u mnie w Legacy taką kierownicę (a właściwie sterowanie z kierownicy, bo sama kierownica jest taka sama). Przy czym sterowanie takie jak było oryginalnie w Legacy już działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Slawskip said:

Poducha pasuje, wtyczki też, ale sterowanie radiem jest inne i nie będzie działać - sprawdziłem u mnie w Legacy taką kierownicę (a właściwie sterowanie z kierownicy, bo sama kierownica jest taka sama). Przy czym sterowanie takie jak było oryginalnie w Legacy już działało.

 

Czyli szukać kierownicy z forka ale bez tych trzech przycisków i powinna działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Orear said:

Albo szukać samego sterowania i po prostu sobie dołożyć. 

 

też o tym myślałem, ale znacznie łatwiej znaleźć całą kierownicę. Samo sterowanie widziałem tylko raz i to gdzieś na forum legacygt a nie na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
5 godzin temu, Danko napisał:

Wolę odkopać, niż, zakładać nowy. Nie mam sterowania radiem, chcę mieć. Jak sprawdzić, czy wystarczy kupić przyciski, czy muszę wiązkę ciągnąć? Gdzie zajrzeć, co i jak ściągnąć? 

Który rocznik?

Zdejmij osłonę kolumny kierownicy i rozepnij białe wtyczki.

Jak będziesz miał w zaznaczonej wtyczce wszystkie piny wypełnione, to masz wiązkę pociągniętą do radia.

P1010253.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...