Skocz do zawartości

Subaru Outback [BT] (MY20/MY21 =>)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się akurat duże ekrany podobają, jeżeli są fajnie wkomponowane w deskę (nie to, co np. niektore merole). No i jeżeli są fizyczne przyciski do regulacji głośności, a to w Subaru zachowali na szczęście 

 

I co z tego, jak tego u nas i tak nie będzie albo będzie jakaś wersja z jakimś dychawicznym wolnossakiem + silniczek z odkurzacza... 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, mechanik napisał:

Ten patyk podpierajácy maskę po prostu osłabia.

zawsze się zastanawiałem co to komu przeszkadza. Tym bardziej, że takie rozwiązanie kojarzy mi się z "jest patyk, bo jedyny moment w którym będzie potrzebny to przy dolewaniu płynu do spryskiwaczy" :)

choć fakt, że auto nie kosztuje 80k i już coś można wymagać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, markos007 napisał:

ym bardziej, że takie rozwiązanie kojarzy mi się z "jest patyk, bo jedyny moment w którym będzie potrzebny to przy dolewaniu płynu do spryskiwaczy"

No wlaśnie, my robimy około 40 tys rocznie i jest to dość częsta czynnośc. Ddatkowo silniki w Subaru strasznie się brudzą i terzeba co jakiś czas to ogarnąć. Nie wiem dlaczego tak jest.

Teraz, markos007 napisał:

że auto nie kosztuje 80k i już coś można wymagać

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Christoph napisał:

Tradycja musi byc ;) 

 

Ale to nie jest tradycja, tylko downgrade - miałem w OBK MY12 maskę na siłownikach... 

Godzinę temu, mechanik napisał:

Ddatkowo silniki w Subaru strasznie się brudzą i terzeba co jakiś czas to ogarnąć.

 

Zgadza się, np. w Mistubishi po kilku latach silnik wygląda jak nowy, w Subaru syf na maksa. Pewnie uszczelki przy masce kiepskie bo jak to inaczej wyjaśnić :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, GREGG napisał:

le to nie jest tradycja, tylko downgrade - miałem w OBK MY12 maskę na siłownikach

 

To się nazywa "powrót do korzeni" lub w języku młodzieżowym oldschool ;) Wyczekujcie wkrótce przycisku "Bright", układu kierowniczego bez wspomagania ... a docelowo silnika chłodzonego powietrzem ;) 

 

A czy brudny silnik i komora nie jest spowodowany substancją stosowaną do ochrony podczas frachtu słonymi morzami i ceanami? Niby ma się wypalać z czasem, ale ... who knows?

 

A propos MY2020, czy naprawdę potrzeban jest w tym samochodzie taka ilość plastiku na zewnątrz? Wygląda to, hmmm, tandetnie. Fajny metal/aluminium lepiej by wyglądało a przde wszystkim spełniało funkcję użytkową a nie tylko dekoracyjną.

Edytowane przez subleo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, subleo napisał:

A czy brudny silnik i komora nie jest spowodowany substancją stosowaną do ochrony podczas frachtu słonymi morzami i ceanami? Niby ma się wypalać z czasem, ale ... who knows?

 

Fakt, zielona powłoka może pomagać w łapaniu syfu, bo zostaje po niej lepka warstwa na metalu. Ale elementy "niepomaziowane" też są z czasem mocno usyfione  

 

12 minut temu, subleo napisał:

A propos MY2020, czy naprawdę potrzeban jest w tym samochodzie taka ilość plastiku na zewnątrz?

 

Taka moda, wszyscy pakują tego coraz więcej 

W sumie tez powrót do korzeni - przecież kiedyś na drzwiach często były plastikowe listwy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, GREGG napisał:

 

Taka moda, wszyscy pakują tego coraz więcej 

W sumie tez powrót do korzeni - przecież kiedyś na drzwiach często były plastikowe listwy... 

 

Jest to akurat dość praktyczna moda i elementy te mają też funkcje ochronne. 

Ale z powrotem do korzeni to 100% racji, kiedyś się dopłacało by te czarne elementy były lakierowane a teraz się dopłaca by były no i bez lakieru oczywiście. ;)

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...