Skocz do zawartości

Subaru Outback [BT] (MY20/MY21 =>)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

Forumowa Rada Starszych przygotuje rozprawę na 30 stron w powyższym temacie :) Jak wiadomo, tylko inżynierowie czytają instrukcje obsługi. Ze zrozumieniem. 

A, i tylko niewielki odsetek inżynierów ;)

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mechanik napisał:

Reszta stosuje zasadę:

"jeśli wszystkie sposoby zawiodą zajrzyj do instrukcji" 

Ja jeszcze z czasów technikum znam, że jeżeli wszystkie sposoby zawiodą, użyj młotka :) Instrukcja wśród inżynierów podobnie jak dokumentacja kodu pośród programistów to tematy tabu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Jak wiadomo, tylko inżynierowie czytają instrukcje obsługi. Ze zrozumieniem. 

Jako inżynier z wykształcenia, niekoniecznie z zawodu, nie potwierdzam. 

 

5 godzin temu, mechanik napisał:

Reszta stosuje zasadę:

"jeśli wszystkie sposoby zawiodą zajrzyj do instrukcji" 

Widziałeś ostatnio jakąś instrukcję, z której dałoby się coś zrozumieć? Albo tłumaczenie z googletranslatora, albo pismo obrazkowe 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytam z zasady. Odkrywanie dzialania rzeczy technicznach jest dla mnie frajda :)

juz jako 15 latek po zakupie jawki 50 na drugi dzien ja rozebralem na czesci a nastepnie zlozylem. co wywolalo przerazenie mojej mamy.

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Nie miałem czasu przekopać instrukcji, ale wydaje się ze to rzeczywiście spalanie danego kierowcy.

To mniej istotne, w końcu ktos rozkmini :)

A jak pierwsze wrażenia? Będę szukał następny V90CC, warto się pofatygować na jazdę próbną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tsunetomo napisał:

To mniej istotne, w końcu ktos rozkmini :)

A jak pierwsze wrażenia? Będę szukał następny V90CC, warto się pofatygować na jazdę próbną? 

Warto ale dopiero jak wprowadza wersje XT na rynek EU:)

Na powaznie jest ciut lepiej niz to co miales,dupy nie urywa ale subiektywna dynamika jest akcetpowalna lecz w relacji cena/osiagi wypada tak se:)

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tsunetomo napisał:

To mniej istotne, w końcu ktos rozkmini :)

A jak pierwsze wrażenia? Będę szukał następny V90CC, warto się pofatygować na jazdę próbną? 

To mój pierwszy OBK, wiec nie wiem o ile się zmienił wobec poprzednika. Ale tak jak SK, nowy OBK ma bardzo dobrze zestrojone zawieszenie. Do tego dużo lepiej oprogramowaną skrzynie biegów. Mnie tam dynamika wystarcza, ale nie jest to szybkie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Dzisiaj 3x podczas pierwszego mycia :facepalm:

:biglol::biglol::biglol: To się inżyniery popisali,nie łam się!.W OBK USDM otwieranie bezdotykowe reaguje na strumień myjki,jak klucz jest w kieszeni podczas spłukiwania przednich drzwi;) i sobie mruga swiatełkami doors opened /closed. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, olo11 napisał:

:biglol::biglol::biglol: To się inżyniery popisali,nie łam się!.W OBK USDM otwieranie bezdotykowe reaguje na strumień myjki,jak klucz jest w kieszeni podczas spłukiwania przednich drzwi;) i sobie mruga swiatełkami doors opened /closed. 

To jest norma przy systemie keyless we wszystkich samochodach. Mi to nie przeszkadzało, dopóki nie otworzyła mi się klapa bagażnika…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiajac Levorga do automatycznej myjni - szedlem na spacer po parkingu z dala od auta, tak aby KeylessGo mit nie robil takich cyrkow i nie zamykal o otwieral zamkow bez potrzeby. Kto wie, moze by sie jeszcze fabryczny akumulator rozladowal w myjni ;) Zostawic kluczyk w aucie tez bym sie nie odwazyl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

To jest norma przy systemie keyless we wszystkich samochodach.

 

Mam teraz KIA i tak się nie dzieje. Ona nie ma sensora dotykowego, tylko mały przycisk na klamce, który trzeba nacisnąć jak chce się otworzyć samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, spawalniczy napisał:

 

Mam teraz KIA i tak się nie dzieje. Ona nie ma sensora dotykowego, tylko mały przycisk na klamce, który trzeba nacisnąć jak chce się otworzyć samochód.

Dokładnie tak samo jest w Foresterze SK, bo musisz fizycznie wcisnąć przycisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2021 o 20:53, Tsunetomo napisał:

To mniej istotne, w końcu ktos rozkmini :)

A jak pierwsze wrażenia? Będę szukał następny V90CC, warto się pofatygować na jazdę próbną? 

Oczywiście, że warto. Wszyscy po jazdach próbnych są pozytywnie zaskoczeni. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

To jest norma przy systemie keyless we wszystkich samochodach. Mi to nie przeszkadzało, dopóki nie otworzyła mi się klapa bagażnika…

Niekoniecznie,w MY12 był przycisk,gumkowany i nie reagował na wodę,także teraz ten system jest bardziej wrażliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...