Skocz do zawartości

Subaru Outback [BT] (MY20/MY21 =>)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Kristofor napisał:

Czyli Julki Crosswagon brałbym w ciemno!

Szczerze to wątpię czy byś brał bo cena byłaby wywalona w kosmos. Ile oni takich samochodów by sprzedali? Pamiętajcie, że wprowadzenie nowego modelu to są kosmiczne koszty dla producentów - nie tylko samej produkcji.

 

Ale za to biadolenie, że kupić nie można zmieniłoby się na biadolenie, że jest droga :)

 

 

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię Wam… ten nowy outback jest tragiczny. Jeździłem ostatnio dzięki uprzejmości wrocławskiego dealera. Jechać nie chce, drogie to i w ogóle. 
 

 


Takze ten… drugi Subarak w rodzinie, a ja po przesiadce z S3 cytując klasyka jestem wyciszonym kwiatem lotosu na spokojnej tafli jeziora ;) 

 

Subaru ma coś w sobie - jacyś uprzejmi ci kierowcy dookoła się stali. Wpuszcza nawet człowieka ;) Tak jakoś miło się zrobiło. Ech, starzeje się człowiek :D 

A6EA45F4-7877-4E9E-BCA2-B69FD0089B13.jpeg

  • Super! 18
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Mówię Wam… ten nowy outback jest tragiczny.(...) Jechać nie chce, drogie to i w ogóle.

 

Człowieku właśnie przegrałeś swoje życie (i to po doświadczeniach z Foresterem), będziesz ostatnim zawalidrogą, ropniem na zdrowym organizmie braci motoryzacyjnej rozpoczynającej swój żywot od 250 Km i 500Nm, zakałą Wrocławia, stygmatyzowanym posiadaczem Subaru, głuchym od huku relingów, niewolnikiem braku części zamiennych i nieudolnego serwisu.....etc etc....

 

PS. Też zamówiłem nowe Subaru i to jeszcze słabsze.....więc ten...tego....:unsure::P

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Rok z Bagien napisał:

 

Człowieku właśnie przegrałeś swoje życie (i to po doświadczeniach z Foresterem), będziesz ostatnim zawalidrogą, ropniem na zdrowym organizmie braci motoryzacyjnej rozpoczynającej swój żywot od 250 Km i 500Nm, zakałą Wrocławia, stygmatyzowanym posiadaczem Subaru, głuchym od huku relingów, niewolnikiem braku części zamiennych i nieudolnego serwisu.....etc etc....

 

PS. Też zamówiłem nowe Subaru i to jeszcze słabsze.....więc ten...tego....:unsure::P

Dokładnie :biglol: Bardzo wszystkich przepraszam za swoje zachowanie. Obiecuje poprawę. Kolejnego Subaru nie kupie bo nie mam miejsca.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Dokładnie :biglol: Bardzo wszystkich przepraszam za swoje zachowanie. Obiecuje poprawę. Kolejnego Subaru nie kupie bo nie mam miejsca.

Gratulacje zakupu. 

Oby radość utrzymywała się na stałym poziomie.

Niech służy. 

Świnka widzę już jest. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Szczerze to wątpię czy byś brał bo cena byłaby wywalona w kosmos. Ile oni takich samochodów by sprzedali? Pamiętajcie, że wprowadzenie nowego modelu to są kosmiczne koszty dla producentów - nie tylko samej produkcji.

To co piszesz to prawda, ale ostatnio polityka cenowa Alfy mnie rozbraja, Giulia w podstawowej wersji kosztowała niewiele więcej niż Giulietta w wersji Sport z silnikiem diesla i dynamika gorsza od nowego OBK który jak wiemy nie jedzie. Tak wiec u Włochów wszystko jest możliwe. Jedynym pewnikiem jest tylko cena rosnąca geometrycznie do mocy silnika. Tak czy owak zostaje przy OBK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Takze ten… drugi Subarak w rodzinie

Moim zdaniem znakomity wybór, ale pewnie zdanie innych ludzi w tym temacie nie jest Ci do szczęścia potrzebne ;)
Niech rozpieszcza jak najdłużej! :)

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rok z Bagien napisał:

braci motoryzacyjnej rozpoczynającej swój żywot od 250 Km i 500Nm

Ale muszę przyznać, że teraz poniżej mocy którą mamy w autach (270-290 KM) nie chciałbym zejść. Jeśli będzie to hybryda to tym bardziej.

8 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Szczerze to wątpię czy byś brał bo cena byłaby wywalona w kosmos.

Mój kolega kupił Julię Quadrifoglio Verde, więc nie jest tak, że nikt tego nie kupi. Są tacy, którzy kupią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Kolejnego Subaru nie kupie bo nie mam miejsca.

W d....się poprzewracało normalnie:P:biglol: 

Gratki i miłego użytkowania:ok:

Jak mnie się H6 znudzi to pomyślę nad zmianą:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, keyman napisał:

Średnie od ostatniego zapłonu i zeruje się samo?

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Nie, to nie to, bo dzisiaj rano po odpaleniu wartość była nadal taka sama.

14 godzin temu, aflinta napisał:

A może to jest średnie spalanie na podstawie którego oblicza zasięg? Bo to jest jeszcze co innego niż chwilowe czy średnia A/B.

Raczej skłaniałbym się w tym kierunku. No nic, chyba jednak nadszedł ten moment w życiu, że czas przeczytać instrukcję obsługi :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli inflacja w dalszym ciągu będzie tak rosła to jest duża szansa, że jeszcze na nim zarobisz

Aż tak dobrze to chyba nie będzie...

Właśnie planuję poczekać jeszcze ze dwa lata i ściągnąć jakiegoś XT z USA lub Kanady, tylko zastanawiam się ile to może być...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Zagadki ciąg dalszy. Dzisiaj rano jak włączyłem samochód to wskazanie nadal było takie jak wczoraj. Ale teraz wsiadłem wracając z pracy i nie ma nic:

 

4DF4DA0D-FC08-4F27-B180-4B03AEE717C7.jpeg


Bo teraz bedzie produkowal paliwo ;)

 

Gratulacje podjetego wyboru i zadowolenia z auta! 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, aflinta napisał:

Już wiem! Ikonka zielona zdradziła! To średnie zużycie paliwa przez system monitorowania kierowcy :D

Śmiejesz się ale może być coś na rzeczy. To przypadkiem może być średnie spalanie danego kierowcy. Bo teraz mnie nie rozpoznało i może dlatego nie wyświetliło wartości ;) jutro sprawdze 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...